Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 13. dpo-n már pozitív lenne a...

13. dpo-n már pozitív lenne a teszt, ugye?

Figyelt kérdés

Ma (nem) kéne megjonnie, tegnap este csináltam tesztet(a ciklusom 30. napján) 10-es érzékenységűvel, hómező volt.

Igazából baromira el vagyok kenodve, de hátha volt, akinek végül ilyen esetben mégis összejött a baba.



2023. jún. 22. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját esetemből tudok kiindulni. Ilyenkorra már bőven látszott nekem a 10-es teszttel délutáni vizeletekből is. Ha nem jön meg, akkor persze ismételd meg (addig felesleges), de ha ez biztosan a 13. dpo akkor ez most valószínűleg nem sikerült.
2023. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nemvárt napon mind a 2 terhességemnél 25ös teszt erős pozitív volt. Délutáni vizeletből.

Max ha tényleg nem jön meg, tesztelj 2 nap múlva is.

2023. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!