Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel lehet összefüggésben a...

Mivel lehet összefüggésben a menstruációs fájdalom?

Figyelt kérdés

14. Hónapja próbálkozunk a babával. Előtte Volina gyógyszert szedtem.

Mióta abbahagytam a gyógyszert, minden hónapban rettentő fájdalmas menszeszem volt, sokszor sírva a földön összegubbadva voltam. A gyógyszer sem használt, már hányingerem volt a fájdalomtól és szédültem. Erős vérzés napokig. Sokszor darabos. Szóval összességében nagyon megviselő.

Most először egyáltalán nem fáj, semmit nem érzek és semmilyen rosszullétem nincsen. Sokkal kevesebb is és a színe teljesen más, eddig sötét vörös volt, most sokkal élénkebb, világosabb piros, szinte rózsaszín. Elég fura. Ennek lehet valami oka? Mással is történt hasonló?


2023. júl. 20. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:
44%
A rendkívül erőteljes menstruációs görcsök gyakran a PCOS nevű betegség tünetei. Mindenképpen egy a témában szakképzett nőgyógyászt keresnék fel, ha attól tartasz, kóros a menzeszed!
2023. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!