Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van, akinek 2 könnyü teherbees...

Van, akinek 2 könnyü teherbeesés után a harmadik nem ment?

Figyelt kérdés

34 vagyok, 2 gyerekem van, 27 és 30 éves szültem őket.Mindig is éreztem a peteérést,így a gyerekek elsőre sikerültek, problémamentes terhességből természetes úton születtek.

Annyira vágyom a harmadik babára, azt gondoltuk ő is gyorsan megfogan, de már 4. hónapja csalódnom kell.

Tudom nem sok idő, meg ne görcsöljek rá, de az érzéseimet nem tudom irányítani.

Igen, örüljek, hogy van 2 egészséges gyerekem, másnak 1 sincs, de én ugyanúgy vágyom a harmadikra, mint az elsőre és a másodikra vágytam.



2023. júl. 23. 10:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőmnek a 2.nem akart jönni,elzárődtak a petevezetői így 6 év van a 2 gyerek közt
2023. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nyilván el fogok menni kivizsgáltatni magam, csak nem tudom mennyire vennék komolyan a "problémámat" 2 gyerekkel a hátam mögött és 4 hónap próbálkozással. 🥺
2023. júl. 23. 10:36
 3/21 anonim ***** válasza:
Jelen. Az első terhesség 1 hónap után sikerült de ott végül problémák lettek. A második terhesség a 3. hónapban fogant, amiből egészséges baba lett. Most lassan egy éve próbálkozunk de talán májusban volt egy extra halvány pozitív tesztem de 1 hét késés után megjött. Most kezdtük a kivizsgálást.
2023. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudniuk, hogy mennyi ideje próbálkoztok. Azt mondod egy éve, és akkor kezdik a vizsgálatokat. Én 34 évesen nem várnék semmit, mert ha még szeretnék harmadik gyereket, és van valami új akadálya, az derüljön ki minél előbb.
2023. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez eszembe sem jutott. Köszi 😊
2023. júl. 23. 11:56
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. babám jött nehezen össze, kellett gyógyszeres támogatás is, 28 éves voltam akkor. A 3. babám 3 hónap után fogant, 38 éves voltam. Szóval nem a kor számít. A #4. válaszadó jól írta, ne mondd el, mióta próbálkoztok, ez nem látszik úgysem... 😅
2023. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Update!

Mikor kiírtam a kérdést azt hittem megjött, de csak kb. 2 csepp rózsaszín volt a wc papíron. Én Aliról rendelem a 10es érzékenységű teszteket. Pont ma érkezett meg, gondoltam csinálok egyet. Nem reggeli pisi, 4 napom van még a nemvártig. Halványan pozitív. Tudom még bármi lehet belőle, ne éljem bele magam, de szorítsatok, hogy velünk maradjon 🥺🤞

2023. júl. 24. 10:55
 8/21 anonim ***** válasza:
Tegnap nekem is maszatos volt a wc papír és én 3 nap múlvára nem várom. Ma veszek tesztet...remélem sikerült. Neked halk gratuláció :). #3 voltam :)
2023. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hosszú 4 nap lesz 🥴
2023. júl. 24. 12:15
 10/21 anonim ***** válasza:
Én felbuzdulva az örömödön csináltam egy Facelle-t most ahogy hazaértem a munkából. Tök negatív sajnos 😑...jah és nem 3 nap múlva kéne megjönnie hanem holnap után szóval nem igazán adok esélyt a dolognak.
2023. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!