Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Termékenység növelő multivitam...

Termékenység növelő multivitamin férfiaknak?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék multivitamint mert a férjem nem nagyon szereti a sok “gyógyszert” és így egy darabbal amiben minden benne van ami kell könnyebb lenne letudni

2023. aug. 7. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Nem ezen fog múlni!

Szeressétek egymást, kapcsolódjatok ki, ne stresszeljetek rá a babára! Ez ezerszer többet ér bármilyen vitaminnál.

2023. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Trimeszternek van férfi vitaminja. Kipróbálhatja, de valóban nem ezen múlik. Férjem is szedte, semmit nem segített. Menjen el sperma vizsgálatra inkább. Ha gáz van úgy is tovább küldik andralógushoz.
2023. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Multivitamin nem növeli a termékenységet. Normál esetben nem is kell növelni, ha viszont gond van akkor orvos tud segíteni, nem vitamin.
2023. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát figyu, mi majdnem 1 éve csináljuk a lombikot, azóta sok mindenen átmentünk és tapasztaltunk is sok mindent. Multivitamin valóban nem egészen helytálló erre, de olyan van, ami nyomelemeket tartalmaz és jó hatással van a férfi termékenységre. Azonnal tudom máris a saját példámat erre felhozni. Nekem kb. 4 hónap alatt javult nem is akármennyit a spermaképem, andrológus is csak lesett mi van. Nekem a morfológia is javult, az össz szám duplája lett, és a progresszív mozgó is megnőtt 8%-kal. Én ezt a kombót használom: 2000NE D3-vitamin, Fertilio termékenység napi 2 kapszula, Q10 napi 1 tbl. Ez nekem 4 hónap alatt csinált az OAT-ből normozoospermiát és kb. havi 10-12 ezerbe kerül. Andrológusok általában a Profertilt javasolják, abban benne van a Q10 is, de az kb. 30ezerbe kerül. Ja és ezek nem gyógyszerek, de egyébként ha nem jön össze a baba, akkor kellene egy vizsgálat, hogy azért tudjátok mi miatt nem jön össze, legyen egy képetek róla, nincs-e szervi oka, stb.
2023. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen multi. Pont ez a baj a multikkal, hogy csak úgy tud benne lenni minden, ha azok akadályozzák egymás felszívódását vagy fel se szívódnak egyáltalán. Antioxidánsok elvben jók, de voltak olyan kísérletek, amik kimutatták, hogy izolálva nem működik az antioxidáns, csak növényben megeszegetve.
2023. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!