Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem jön a baba. Vitaminokkal...

Nem jön a baba. Vitaminokkal próbálkoznank. Kinek mi jött be? E, D vitamin? Folsav? Multivitamin? Baratcserje? Kérem az irjon aki jótapasztalatokkal tud segiteni.

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?

Vitaminok akkor segítenek, ha kóros vitaminhiányban szenvedsz, egyébként máshol kell keresni a bajt.

2015. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvossal tobbre mennel.
2015. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket en us tudom van már 3 gyerekünk. Akkor az evitamin jött be. Egy éve lh teszttel
2015. jan. 3. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy év után én is inkább dokihoz mennék, ha van már gyerek,ha nincs.

Nekem is van már egy fiam,aki egyből megfogant. Nemrég próbálkozunk a tesóval, de most nem kizárt,hogy picit magas a prolaktinom és azért nem jön össze. Nemsokára megyek dokihoz.

2015. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én barátcserjét szedek saját megfontolásból, mert picit alacsony volt az alaphőm és sokat barnáztam mensi előtt és után. Az első hónap után teljesen megszűnt a barnázásom. Most, a második hónapnál tartok, a nem várt előtt pár nappal! :) Cickafark tablettát is szedek menstruáció utolsó napjától ovulációig, valamint ovutól mensiig palástfű teát iszom. Nekem nagyon jótékony hatással voltak a hormonháztartásomra. Ha úgy döntesz, hogy te is kipróbálod, akkor sok sikert kívánok hozzá! :)
2015. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!