Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez lehet annak a jele, hogy...

Ez lehet annak a jele, hogy baba van ?

Figyelt kérdés
Szerda este ovitrelle tuszo repesztot megkaptam . Csütörtök péntek szombat vasárnap voltunk együtt a férjemmel . Pénteken biztos, hogy megrepedtek a tüszők, mert szörnyű fájdalommal járt az egész +a szokásos ovus folyás megvolt . Viszont most (kedd) megint van folyasom . De ez nem olyan mint amilyen az ovus folyásom szokott lenni. (Illetve nekem ovuláción kívül nem szokott lenni semmilyen folyasom). Viszont most ilyen kicsit fehéres , lehet inkább már attetsző, vizszerű állaga van , ritkán egy kicsit ilyen nyulosabb.. ez szerintetek mi ? Soha nem volt még ilyenem, ezért nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre . Illetve hallgatnek szívesen tapasztalatokat clostilbegyt+ovitrelle tapasztalatokról . Köszönöm előre is, ha irtok ❤️

2023. szept. 12. 09:30
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
#10 köszönöm a válaszod 😊 a peteérésen túl vagyok , a tüsző repedésen is . Valószínüleg az ovitrelle szuri okozza ezeket a tüneteket . Hajnalban arra keltem , hogy a hasam alja "szúrt" egy hatalmasat 😅 mellette megjön érzésem van sokszor . Valószínűleg mindegyiket a szuri hatása okozza még
2023. szept. 13. 07:33
 12/37 anonim ***** válasza:
40%
Ez biztos? Lehet 2x volT!!
2023. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
#12 Najó . Úgy néz ki nagyon zöld fülű vagyok ehez . Nem gondoltam hogy 2x is lehet 😱
2023. szept. 13. 09:26
 14/37 anonim ***** válasza:
Ilyet még én se hallottam. Inkább az első nem ment végbe, de utána igen.
2023. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
51%
Nos baratnomnek valóban 2x volt egymás után .. mindkettő be jött és most két petéjű ikreik vannak 🥹
2023. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

#15. Most utána olvastam és valóban igazad van.


Akkor elképzelhető, hogy kétszer volt peteérésed kedves Kérdező! Mondjuk gyógyszeres támogatással nagyobb is ennek az esélye.

2023. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem tuti 2x volt mert nekem egy ilyen fura hónap után lett baba.
2023. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Asszem ha nem muszáj többet nem szedem a clostyt+ovitrelle . Tegnap hajnalban arra keltem, hogy szúrt egy hatalmasat közepén a hasam alja aztán több ilyen azóta se volt , olyan enyhe megjön érzésem van . Nagyon várom hogy elmuljon ennek a szurinak a hatása
2023. szept. 14. 09:01
 19/37 anonim ***** válasza:
Kitartást!
2023. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Én nem szedek meg clostyt, de 7 és 9 dpo-n én is tapasztaltam nyúlós nyákot. Fogalmam sincs, mitől lehet 😵


Veled mi újság kedves kérdező?

2023. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!