Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A Budai Meddőségi Központban...

Ypszilon1980 kérdése:

A Budai Meddőségi Központban mi a menete pontosan a meddőségi kivizsgálásnak? Aki volt, hogy zajlott az első találkozástól kezdve?

Figyelt kérdés
Nálunk elég érdekesen zajlik, első alkalommal csak a barátnőm mehetett, neki kellett vinni a saját irataim fénymásolatát, utána hazajött pár beutalóval, hogy oda menjek, nekem ez elég fura. Remélem, ha már az én eredményeim megvannak, akkor gondolom együtt beszéljük át a további teendőket. Hogy zajlik ez?

2022. dec. 2. 14:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden páciens esetében személy függő a dolog. Amúgy valamit a barátnőd félre érhetett, mert a meddőségi kivizsgálást minden esetben párban csináljak és nem egyénileg. Nyugodtan menj el vele legközelebb. Vagy lehet, hogy ő nem akarta, hogy bemenj, ezért mondta ezt. Nem tudom...
2022. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem, neki mondták azt ott, hogy a vírushelyzet miatt legyen így, de nekem ez fura, ha így is volt akkor is, mert azért egy gyerektervezés...., na szóval nem tudom. Ez persze csak az első tali volt, ott kb. csak a kivizsgálásokra adtak beutalókat ugyan, de hát na...,azért lettek volna kérdéseim. Most megyek majd laborba nemsokára és azért lesznek eredmények és azért azokat én szeretném megbeszélni a dokival.
2022. dec. 2. 16:49
 3/23 A kérdező kommentje:
Mármint még telefonban mondták neki, mikor időpontot kért.
2022. dec. 2. 16:57
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi még a vírus helyzet előtt voltunk először és párom is ugyanúgy bent volt az első 2 (max.3) alkalommal amíg csak a konzultáció része volt.
2022. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Már most sincs vírushelyzet, szóval nem értem az egészet. Kb. így elég béna az egész, nonszensz, hogy így zajlik egy ilyen, szerintem nagyot hibáztak, megmondom őszintén marhára zavar.
2022. dec. 2. 21:47
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én változatlanul úgy gondolom,hogy a barátnőd értett félre valamit, vagy mondott neked valamit másképpen.
2022. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jó, ez az időpont kérés még októberben volt, de lehet ő értette félre, illetve biztosan én a helyében kikötöttem volna, hogy csak a párommal megyek, nekem is fura az egész. Csak nem is akarom már nagyon idegesíteni ezzel, azért nőknek valljuk be elég kellemetlen, fájdalmas vizsgálataik vannak hozzánk képest.
2022. dec. 3. 08:03
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

Tudom hogy nincs vírus helyzet,azt akartam ezzel mondani hogy lehet azóta változott.

Elhiszem hogy zavar de pl az első alkalommal elég ő is,eltudja mondani hogy milyen viszgálataitok voltak illetve megmutatni. Úgyis kérnek még ezt-azt és mindig 1 éven belülinek kell lenniük. Ha viszed az eredményeket akkor biztos bemehetsz te is átbeszélni a dolgokat.

2022. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8: Köszi a megnyugtató választ. Itt egyébként ez gond volt, mert ő akkor ott nem tudott semmit sem elmondani rólam, mármint gyerekkori betegséggel, kezelésekkel kapcsolatban, vagy hogy utána milyen problémáim, betegségeim voltak. Persze ezek lehet amúgy itt nem számítanak, nem tudom. Mindenesetre most mondtam azért neki, hogy ezentúl szeretném, ha együtt mennénk megbeszélésekre, vagy eredmény kiértékelésekre. Igazából nekem ebben tapasztalatom nincs, tehát lehet, hogy ez így zajlik és a férfinak valójában sok köze nincs ezekhez a vizitekhez, persze kivéve ha valami probléma van.
2022. dec. 3. 10:50
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze ha van probléma az más.

Mondjuk én nem emlékszem hogy lett volna szó gyerekkori betegségekről, mondjunk igazából nálunk akkor nem is volt olyan gond amire kezelték volna valamelyikünket. Vittük az addigi leleteket amik voltak ezzel kapcsolatban azt átnézte, elmondta kinek mire kell még menni legközelebb meg azokat nézte át.

2022. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!