Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért késik a menstruáciòm?

Miért késik a menstruáciòm?

Figyelt kérdés

Augusztus 18-ikán volt utoljára menzeszem. Nekem mindig 30 napra szokott megjönni, előtte 1-2 héttel már annyira fájni szoktak a melleim hogy szinte oldalt aludni nem is nagyon tudok. Most viszont semmi jele nincs, hogy meg szeretne jönni.

Nyár elején volt ilyen velem akkor betudtam a nagy melegnek mert nekem sosem voltak ilyen problémáim mindig napra pontosan megjött. Most viszont már kezdd aggasztani, hogy mégis mi lehet a probléma mit kellene megnézetnem amiből kiderülhetne mi a probléma. Tudtommal cisztám nincs mert nem rég jártam nőgyògyászati ultrahangon ahol mindent rendben találtak. Általános vérvételen is voltam 2 hònappal ezelőtt az is tökéletes lett. Ami miatt leginkább aggaszt hogy novemberben lessz az első konzultáciònk a Lombik bébi programmal kapcsolatban, és azt sem tudom mit mondjak mert igazábòl eddig mindig rendben volt a menzeszem. A lombik férfi oldal miatt lessz (legalábbis eddig azt hittem csak ott van probléma)

Cukorterhelésre érdemes lenne elmennem? Vagy ti mit tanácsolnátok?



2023. szept. 21. 18:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem hogy a teszt nyilván negatív sajnos.
2023. szept. 21. 18:31
 2/9 anonim ***** válasza:

Csinaltal terhessegi tesztet?

Hasznalsz ovuláció tesztet?

A helyedben a következő ciklust alaposan megfigyelnem. Homerozes, lh teszt naponta, nyak figyeles stb.

Lehet kesobb ovulaltal azert kesik most.

2023. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen csináltam sajnos negatív.

Nem használtam eddig ovuláciòs tesztet de mindenképp utánna járok, hogyan működik. A hőmérőzésnek mi a lényege?

2023. szept. 21. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit nehez elmagyarazni ha nem tudod hogy mukodik foleg megerteni hogyan kell nezni.

A lenyeg hogy ovuláció elott a testhomerseklet alacsonyabb. Tuszorepedesnel a progeszteron hatasara megemelkedik a homerseklet .5 vagy 1 fokkal es fent marad a következő ciklusig.

Ez azert jo mert ha nem sikerult a tuszorepedes akkor a himerseklet sem marad megemelkedve es tudod kovetni. Ehhez ajanlok egy honlapot ha ertesz angolul.

Fertility friend a neve.

Itt csak be kell vinni az adatokat es kiertekeli a honlap.

A lenyeg a homerozessel:


Higanyos a Legjobb, vagy keress kifelyezeyten termekenysegi homerot. Nekem digitalis volt.

Reggel azonos idoben kell merni. Vagy szajban vagy huvelyben. Mindegy melyiket valasztod, de az adott ciklusban csak ugy merd.

Kozvetlen felkeles utan merd amig az agyban vagy. Se wcre ne menj es ne is igyal. Ha felkelsz ejszaka pisilni vagy nem jol alszol, legalabb 3 orat aludj meres elott. (A honlapon be lehet jelolni ha valami miatt a meres nem biztos hogy hasznalhato, igy kiertekelesnel azt a napot nem veszi figyelembe.

Alkoholt ne igyal, mert az is felborithatja a homerozest.


A lenyeg hogy a ciklusod első napjatol kezd merni es figyeld hogyan emelkedik a ciklus folyaman. Ezen a honlapon ossze tudod hasonlotani a te gorbeded masokkal es jelzi ha pl nem tortent ovuláció vagy kesik, stb.

Az ovulaciot csak utolag fogja igazolni, szóval hasznalj lh teszteket is.

Megprobalom feltolteni az en hogorbem es az lh teszteket is.

2023. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Remelem meg tudod nyitni.

2023. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Megtalaltam a fertility friend honlapjan tartott tesztem. Itt latszik hogy 9dponal teszteltem pozitivat es a homersekletem is megemelkedett masnap.

Ha kell segitseg ertelmezni a honlapot szolj!

2023. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lombik úgy, hogy még ovukövetésed meg cukorterhelésed se volt? Hol van ilyen?
2023. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsònak írnék első sorban, Novemberben lessz az első konzultáciò nem tudom ezen mi nem volt érhető.. még nincsennek meg a vizsgálatok sem amiket kérni fognak!
2023. szept. 21. 19:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenképpen utánna nézek a honlapnak de sajnos nem tudok angolul :(
2023. szept. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!