Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elmondanád a szüleidnek, hogy...

Elmondanád a szüleidnek, hogy egy éve nem sikerül teherbe esned?

Figyelt kérdés
Most fogunk menni kivizsgálásokra. Nem tudom, hogy az a jó ha tudnak róla (valószínű idegeskednének), vagy az a jó döntés ha kihagyom őket ebből? Egyébként nagyon jó a viszonyom velük, tudom hogy bármit elmondhatok, ez a téma mégis kérdéses számomra. Ti elmondanátok/elmondtátok?
2023. okt. 16. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudják.
2023. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert amúgy se beszélek vele. De valószínűleg tudja, mivel arról tud, hogy tini korom óta akarok gyereket és így, 40fölött sincs.
2023. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Anyukám küzdött teherbeesési nehézségekkel, és nagyon bizalmas a viszonyunk, biztos mondtam volna. Azt is tudta hogy próbálkozunk.


De ezt neked kell eldönteni. Lányaim vannak, ha őket felszabadítja, teljes mellszélességgel mellettük állok ha megosztják ezt velem, de nem tolakodó ék vagy duzzognék, ha nehéz lenne nekik erről beszélni.

2023. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha jó viszonyban lennénk, akkor elmondtam volna de nem vagyunk olyan kapcsolatban.
2023. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Nem akartam még tőlük is hallgatni, nem akartam látni a sajnálkozást, nem akartam tippeket.
2023. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam.
2023. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem beszéltem róla senkinek. Nem akartam sajnálatot, tippeket vagy orvos ajánlatokat hallgatni. Anélkül is nehéz volt. Amikor sikerült és elmondtuk a jó hírt, megkérdezték, hogy terveztük-e, akkor mondtuk el, hogy mióta dolgoztunk rajta.
2023. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem, senkinek. Igaz anyukám már nem él, de nagyon jó kapcsolatunk volt, de valószínűleg neki sem mondtam volna el. Másnak meg úgy érzem semmi köze hozzá a családban, úgy gondolom ez csak kettőnkre tartozik. Majd ha sikerül, akkor esetleg megemlítem, hogy már egy ideje vártuk nagyon. Ennél többet biztos nem fogok mondani. Szerencsére egyikünk családja sem olyan, hogy állandóan piszkálna a témával, mondjuk azt is leállítanám udvariasan (persze belül rosszul esne nyilván).

(most kezdem a kivizsgálásokat).

2023. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Arra már nem emlékszem, mikor mondtuk el, de szerintem kb. mikor elkezdtem meddőségi orvoshoz járni, szóval kb. 1 év már eltelhetett.

Anyósék viszont sokáig nem tudták. Nem miattam, a férjem nem avatta be őket, én meg nem hoztam szóba. Talán a sokadik évben tudták meg abból, hogy latolgattuk az örökbefogadást.

2023. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem, mert nem tartjuk a kapcsolatot, de ha jóban lennénk, elmondanám. Az anyósommal jóban vagyok, neki is elmondanám, ha ilyen problémám lenne, tudom, hogy nem lenne tolakodó és nem cseszegetne minket.


De tedd, amit érzel. Mondjuk, ha nem érzed azt, hogy ezt a dolgot megoszthatod anyáddal, akkor olyan bizalmas kapcsolat mégsem lehet.

2023. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!