IR-esek! Kinek mennyi idő alatt jött össze a baba? Megmaradt?

Figyelt kérdés

Babatervezésnél tudtál róla hogy IR-es vagy? Szedtél rá gyógyszert?


Megmaradt a terhesség? Ha esetleg nem, akkor hány hetesen ment el?


Kellett valamilyen beavatkozás (inszem, lombik) végül a teherbeeséshez?



2023. okt. 17. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mennyire vagy IR-es. Nekem enyhe inzulinrezisztenciám van, első próbálkozós hónapban összejött a baba. IR étrendet követem és sportolok mellé.
2023. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes Vetélés után kiderült erős IR, kezelve lett, Eltelt 8 hónap, nem kellett külső beavatkozás Most a kezdetektől figyelve van, mercformin van, újra várandós vagyok, már 18 hetes inzulinos is így.
2023. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évek óta tartom az IR diétát sporttal (gyógyszer nélkül) de a menstruációm továbbra is rendszertelen maradt így a lombik mellett döntöttünk, ami elsőre összejött. Teljesen zavartalan volt a terhességem, sőt még a terhességi cukorbetegség sem alakult ki, pedig szinte biztos voltam benne, hogy azzal számolnom kell.
nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Enyhe IR-em van/volt. Edzettem, diétáztam, nen szedtem gyógyszert rá, nem is adott az endokrinyó. Követtem a ciklusom hőmérőzéssel, és első hónapban össze is jött természetesen úton.


Enyhe IR alatt értem azt, hogy a max inzulinom 60 percnél olyan 50-valamennyi volt. Erre a doki azt mondta, hogy ez még nem fogja megakadályozni a teherbeesést, de számoljak terhességi cukorbetegséggel. Ami volt is, de diétával rendben voltam. :)

nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!