Clostillbegyt használhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! IR-em van. Kaptam Adimet 1000mg, D vitamin napi 3000NE, Inofolicot, Saxendát, Folsavat, B vitamint. Ezekkel és a diétával 15kg-t fogytam 4 hónap alatt. Felkerestem egy nőgyógyászt, aki azt mondta nincs PÉ-m és kaptam rá progeszteront ciklus 16.napjától 12napi 2x1-et. Ciklus 3.napjától 7.ig napi Clostillbegyt napi 1-et. Mentem 12.napon PÉ ultrahangra, de sajnos nem volt egy domináns tüszőm sem. Most újra keztem a progit 31-ig. Ciklus 3.napjától újra a clostilbeggytet csak most már 2x1-et. Szerinztetek lehet ebből már PÉ? Vagy jól gondolom, hogy kevés lehet nekem ez a 2x1? Van akinek így sikerült? Illetve, ha letelik a 3 hónap és nem sikerülne, akkor mi a következő lépés? Köszönöm aki segít nagyon el vagyok keseredve! :(

2023. okt. 28. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem jól gondolod. Az orvos tudja, mennyit adjon. Ez nem cukorka.
2023. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Te is szetted? Tudsz róla véleményt mondani? Neked sikerült?
2023. okt. 28. 19:52
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy jól gondolom, hogy kevés lehet nekem ez a 2x1?"


Miért gondolod, hogy kevés. Előző ciklusban egyet szedtél, az nyilván kevés volt, mivel nem volt tőle ovulációd.

Simán lehet, hogy a 2x1-től majd lesz. Nem tudjuk megjósolni, majd kiderül.


De PCOS-ed van, vagy csak IR-ed?

2023. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak IR. Mert láttam csopikban, és itt is, hogy alapból 2x1-el kezdenek aztán emelik. Attól félek kevéssel keztem és nem fog segíteni. :(
2023. okt. 28. 19:58
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

2x1-ről már nem emelik, ez a maximum adag.

Ha így se lesz akkor kell mellé injekció is, vagy váltani csak injekciókra, de ezt majd az orvos eldönti.


Bár jó lenne inkább azon dolgozni még, hogy legyen saját peteérésed.

2023. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy a legkisebb dózissal kell kezdeni, mert a hiperstimuláció baromira nme vicces dolog. Láttam már hatos ikerterhességet ilyen sufniclosizás után....

Tehát az a normális, hogy alacsony dózissal kezdik, majd utána emelik.

Nem is értem, hogy mi lenne abban a logika, hogy ha kevéssel kezded, akkor majd a több sem használ:DD


Én letrozolt szedtem ovuláció indukcióra, a kezdő dózistól lószar sme történt. A következő dózisra meg lett ovulációm.

2023. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem. Remélem nekem is segíteni fog a második kúra. Meg is fogant a kis picúr? :)
2023. okt. 28. 20:32
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Vagyis nem tudom, még egy hét van a vérzésig, majd kiderül.
2023. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szurkolok neked. Remélem pozi lesz a teszt. Megkérdezhetem mi az injekció neve?
2023. okt. 28. 21:59
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem az 5. válaszadó vagyok. Én csak gyógyszert használtam, csak nem clostyt.

Ha már injekcióra van szükség, azt általában meddőségi intézetekben csinálják, mert szorosan kell követni.

2023. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!