Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Félek,hogy a párom meddő. Gye...

Félek,hogy a párom meddő. Gyereket szeretnénk most már a 8.hónapja próbálkozunk. Most küldött el a nőgyógyász hormon szint mérésre a páromat pedig andrólógia vizsgálatra. Ha rejtett heréje van lehet gyerekünk?

Figyelt kérdés

Ahogy én tapasztaltam a páromnak nincs a heréje a herezacskójában és nagyon sokat olvasgattam erről.

Azóta ezen jár az eszem,hogy mivan ha nem képes gyereket csinálni.


Volt valaki már ilyen helyzetben?



dec. 2. 08:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Azt nem értem, hogy már 8 hónapja próbálkoztok, gondolom előtte is együtt voltatok egy ideje, ez hogy nem jött szóba? Amikor megtapasztaltad, hogy nincs a helyén semmi, miért nem kérdezted meg? Így vállaltok gyereket, hogy még egy őszinte beszélgetést se vagytok képesek lefolytatni?

Amúgy 8 hónap nem olyan vészes, általában 1 év után ajánlott a kivizsgálás fiatal párok esetében. Elég ritka eset az, hogy ténylegesen meddő valaki. Ha van a spermiumban használható dolog, akkor lombikkal is simán sikerülhet.

dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
99%
És eddig normálisnak gondoltátok, hogy nincs a zacskóban a heréje, vagy mi a tök?
dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem merült fel, mielőtt belevágtatok a babaprojektbe?
dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van és pont ez miatt vagyok ennyire ideges és letört, hogy miért nem foglalkoztam ezzel már korábban és akkor lehet nem itt járnánk.

A páromat nem zavarta az elején kérdeztem azt mondta h valami borsó méretű dolgot érez.

Már nagyon bánom hogy nem erőltettem a vizsgalatot,de az ő nyugalma megnyugtatott.:(

dec. 2. 09:31
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
De nem dőlt össze a világ, meglesznek a vizsgálatok most, és tudni fogjátok merre tovább!
dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez már gyerekkorában ki kelkett volna derüljön és 2-3 éves korában meg kellett volna műteni, ha nem szállt le. Nem tudom elhinni, hogy ezzel nem foglalkozott senki.
dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én is ebbe bízok hogy ez volt kiskorába nézve és nincs gond. Bár nem tudom
dec. 2. 16:22
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Borsó méretű dolgot? Azért egy felnőtt férfi tudhatná,hogy egy here nem akkora.

Szerintem ő pontosan tisztában van azzal,hogy mi a helyzet. Csak téged hülyít.

Ha a hasüregben van mindkét heréje,akkor meddő. Mert a sperma nem bírja a meleget.

dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De akkor ezt kis korában nem kellett volna észrevenni? Ezt nem értem en sem:(
dec. 2. 17:04
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudja ő. Nyugi.
dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!