Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Félek,hogy a párom meddő. Gye...

Félek,hogy a párom meddő. Gyereket szeretnénk most már a 8.hónapja próbálkozunk. Most küldött el a nőgyógyász hormon szint mérésre a páromat pedig andrólógia vizsgálatra. Ha rejtett heréje van lehet gyerekünk?

Figyelt kérdés

Ahogy én tapasztaltam a páromnak nincs a heréje a herezacskójában és nagyon sokat olvasgattam erről.

Azóta ezen jár az eszem,hogy mivan ha nem képes gyereket csinálni.


Volt valaki már ilyen helyzetben?



dec. 2. 08:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ő mindig így élt neki normális. Orvos csak kiskorban nézi. Nyilván az anyjának szóltak is, hogy gond van és vagy nem volt műthető vagy anyuci félt tőle, az anyuka meg ezt elhallgatta a gyereke elől.
dec. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Tud valaki tb támogatott ANDROLÓGIA rendelést az országban?
febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Sote dr. Kopa
febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

22

Nyíregyházán van. Férjem is volt annak idején.

febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!