Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Félek,hogy a párom meddő. Gye...

Félek,hogy a párom meddő. Gyereket szeretnénk most már a 8.hónapja próbálkozunk. Most küldött el a nőgyógyász hormon szint mérésre a páromat pedig andrólógia vizsgálatra. Ha rejtett heréje van lehet gyerekünk?

Figyelt kérdés

Ahogy én tapasztaltam a páromnak nincs a heréje a herezacskójában és nagyon sokat olvasgattam erről.

Azóta ezen jár az eszem,hogy mivan ha nem képes gyereket csinálni.


Volt valaki már ilyen helyzetben?



dec. 2. 08:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
De. Biztos, hogy észre is vették. Anyukájával kéne erről beszélni. Meg egy andrologust felkeresni. Ha a herezacskókban nincsenek kifejlett herék akkor biztos, hogy nem lehet gyereke.
dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

De én ezt nem értem. 8 hónapja hiteget,hogy próbálkozzatok nyugodtan, hátha sikerül?


Nem áll eléd,hogy figyelj,szivi, valami gond van nálam?


Nem tudom elképzelni.

dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Megyünk andrologushoz, utána okosabbak leszünk, de most nagyon parazok
dec. 2. 17:56
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem el, hogy ez egy párkapcsolatban eddig nem volt téma. Gondolom ő ezt tudta, tanult biológiát, tudta, hogy bajok lehetnek. Nem volt benne annyi, hogy ezt elmondja? Jogosan parázol, de érdemes azt is átgondolni, hogy ezek után bízhatsz-e benne.
dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Sose beszéltünk erről, teljesen nyugodtan állt ehhez a dologhoz. Szóba nem került ez idő alatt h lehet nem okes valami. Az elején kérdeztem rá, aztan úgy valamiért nem is lett vele foglalkozva, de már bánom hogy nem mentem utána
dec. 2. 18:01
 16/24 anonim ***** válasza:

Oké. Rákérdeztél. Mit? És mit válaszolt?

Ha érezted,hogy nincs ott "semmi", ahol lennie kéne,hogyhogy kiment az eszedből?


Egyszerűen nem értem. Komolyan.


Ez vagy kamu, vagy nagyon nem értetek a biológiához..

dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Én inkább a párodat nem értem, mert neki ezt tudnia kell, gondolom volt párszor gyerekorvosnál, esetleg urológusnál, iskolaorvosi vizsgálaton, ez kiderül, de ha nem is, hát azért azt lehet tudni egy tapintással is. Andrológián majd megnézik, lesz spermavizsgálat is, szóval ki fog derülni most már.
dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne ostorozd magad Kérdező feleslegesen. A párodnak el kellett volna ezt mondania, meg kellett volna veled beszélnie, már amikor járni kezdtetek.
dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
2 fiam van. Már születésükkor nagyobb, volt mint "borsó méretű"
dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19! Ez az. Nem is értem,a kérdező párja mit érez ott. Ez neki normális? Sose ment orvoshoz? Nem tudom elhinni.
dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!