Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

A teszt negatív. Lombikra készülünk, az előtte szükséges

vizsgálatok alapján nem nálam van probléma. Volt ovulációm, ez alapján a mai a 17. DPO. A tapasztalataim szerint általában 13 napos a luteális fázisom (hőmérőzök).


Mi lehet az oka a késésnek ha nem az, hogy később volt ovum és sajnos úgy tűnik nem is az, hogy terhes vagyok.



dec. 9. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem stresszelsz nagyon és azért késik
dec. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem igazán stresszelek.


Imádom ezt a karácsonyi időszakot. Ez a kedvencem. A munkám sem stresszesebb, mint általában és nagyon várom a lombikot is már. Nekünk nem az első lesz, van már (lombikos) gyermekük.


(Mi kértük, hogy ne legyen ciklus indítás idén már, mert nem szerettünk volna karácsonykor ezzel foglalkozni, szóval még ez sem stresszforrás.)

dec. 9. 08:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát viszont ha negatív a teszt akkor sajnos terhes nem vagy, nekem is volt hogy 1 hetet is késett
dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet még sem volt ovud
dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mérem a testhőmet, meg voltam ciklus végi vérvételen dec. elsején. Bemásolom:


Hormonok:

Progeszteron 48,60 nmol/L ---


Referencia tartomány:Follikuláris fázis: 0,181-2,84 nmol/L

Ovulációs fázis : 0,385-38,1 nmol/L

Luteális fázis : 5,82-75,9 nmol/L

Posztmenopauza : 0,159-0,401


Ezek alapján volt ovum..


Hát igen, terhes nem valószínű hogy vagyok... De továbbra sem ertem mitől késik.


Azért ha hétfőig sem jön meg, veszek valami normalis tesztet.

dec. 9. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy szép 4 centis ciszta miatt nem jön meg most.

Nem először fordul elő, már jártam így egyszer, akkor nem tudom, hogy múlt el, mert terhes lettem :)

Ha esetleg mégsem volt ovud, akkor lehet tüszőcisztád, az pont akkor alakul ki, ha végül nem reped meg a tüsző.

dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) megjött végül vasárnap 👍
dec. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!