Megse beagyazodasi verzes volt? Tobbi lent

Figyelt kérdés
3napig kb minden masodik wczesnel nyakos barnasat toroltem. Ez szombat delben mult el. Vasarnaptol neha enyhe menstruacios gorcsoket erzek kozbe de sehol semmi. Nemvartig meg 4-5nap van,viszont ma csinaltam egy 10es tesztet es negativ lett..ha beagyAzodasrol lenne szo 2-3nap utan mar kene legyen hcg nem? Akinek volt beagyazodasi verzese mennyi idore tesztelt pozit?

dec. 19. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétre kb, de nekem mielőtt meg kellett volna jönnie előtte pár nappal volt és tényleg csak egy csepp a papíron. Ha több napig tart, inkább hormon probléma
dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Nekem volt beagyazodasi verzesem (mint utolag kiderult,kozben nem tudtam, hogy ez az), de kb fel napig tartott, nagyon enyhe, rozsaszines volt.

Viszont nekem az esedekes menstruacio elott kb 4 nappal volt, masnap pedig pozi lett a tesztem.


Azt olvastam, hogy mar a beagyazodasi napjan is pozi lehet a teszt, csak en akkor meg nem neztem.

dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Én a beágyazódási vérzést (mely pár órás rózsaszín maszatolás volt az ovu után 6 nappal) követően 72 órával csináltam nem reggeli első, hanem második vizeletből egy 25-ös x-epilt, és halvány pozitív lett.
dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez sokkal inkább hangzik progeszteronhiányos barnázásnak, mint beágyazódásinak :/ azt nézték neked valaha, hogy rendben van-e?
dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Voltam endokrinologian mas okbol,neztek hormonokat de progeszteront nem. Azt csak ciklus masodik feleben lehet nezni nem? Mondjuk nem is ajanlottak hogy nezessem meg.
dec. 19. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a beágyazódási vérzés kerek 1 héttel a nemvárt elött volt. Reggelre egy 200asnyi vér lett a bugyimon. Semmi több. A reggeli törlésnél már nem volt a papíron sem.


Én nemvárt elött nem teszteltem 🤷‍♀️


A leírásod alapján én is hormonbajra gyanakodnék

dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Az 50, 87 és a 63%-os gyökérnek mi volt a problémája a válaszommal? Hogy volt képem felelni egy feltett kérdésre?
dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En is kivancsi lennek ki pontozott le illetve hogy miert? Ha nem ert egyet kivancsi lennek a velemenyere
dec. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!