Késői ovuláció?

Figyelt kérdés
Sziasztok, régóta próbálkozunk babával, azaz több mint egy éve, most kezdtem el ovulációs teszteket csinálni 2 hónapja, általában 35-40 nap is van egy ciklusom, már teljesen feladtam, hogy bármit is mutat a teszt, de most pozitív lett az ovulációs tesztem, 27. ciklusnapomon, lehetséges ez? Lehet ilyen késői ovulációval baba? Már eléggé kétségbe vagyok esve, orvoshoz január végére van időpontunk, már nem bírom kivárni sem.

#baba #Gyerektervezes
jan. 7. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 40 napos ciklusnál teljesen oké, ha a 28. napon van ovu. Akkor a luteálisod 10 nap, ami még mondható normálisnak. Az, hogy későn van ovud, az nem számit. A luteális az állandó, azt nem befolyásolja az, hogy későn van ovud.
jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget🫶
jan. 7. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
A 10 nap az nagyon határeset, igazából még a 11 nap is. A késői peteérés ronthatja a petesejt és az ovuláció minőségét. Nyilván az esély megvan, hogy teherbeess, drukkolok.
jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Féltem, hogy nagyon korai lesz tesztelnem, de ma pozitív lett a terhességi tesztem is🥰
jan. 14. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

#1 voltam

jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nekem ez jutott, elhalt a 13. héten…1 év próbálkozás, majd összejön és ez történik, teljesen magam alatt vagyok.
márc. 10. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!