Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Letrox abbahagyása-Újraszedés....

Letrox abbahagyása-Újraszedés.Lehet ezt? Többi lent

Figyelt kérdés
Már most szeretnék megkérni mindenkit ne kövezzetek meg tanácsért jöttem.Anno /2 éve/ voltam endokrinológusnál Letroxot írt 2,5 ös tsh ra 50 mikrogramm felét 25 mikrogrammot kellett szedjek..Akkor még nem tudtam hogy ezt nem szabad abbahagyni..szval ez levitte az értéket 1,3 ra...nem sikerült akkor a baba..történt sok minden úgy döntöttem /sajnos magamtól amit nyílván nem kellett volna/hogy abbahagyom a szedését és majd sportal diétával helyrerakom az eltért értékeket,mert biztos az akkori borzalmas étkezés és 10 en x kiló felszedése tett be...nagy nehezen le is fogytam viszont az értékem most 2,7 lett 2 év után..egyértelműen ismét alulműködik..a kérdésem az lenne most járunk kivizsgálásra 21.-ik labor lemegy 5.én szerintetek lehet e az hogy a labor után ami megmaradt otthon Letroxom azt elkezdem újra szedni mert ugye a régi probléma áll fent ugyan úgy..érdemes ezt hogy meggyorsítsam a folyamatot az ismételt baba foganás reményében vagy inkább hagyjam? nyílván tisztában vagyok már vele hogy ha elkezdem,életem végéig szednem kell.Amúgy is elkerülhetetlen lesz majd hogy hormont szedjek a jövőben valószínű.Mivel már egyszer ugye felírták.

febr. 2. 13:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom.Régen hittem még benne,hogy egészséges életmóddal menni fog de nyílván ez nem így megy.Sokmindent kiküszöbölhettem volna ha nem hagyom akkor abba,pl a rosszulléteimet,és a miómát is valószínű.De már nem tudom visszafordítani tanultam belőle.Köszönöm a válaszod.
febr. 4. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!