Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » ET után amíg kapok progesztero...

ET után amíg kapok progeszteront addig megjöhet?

Figyelt kérdés

Nyilván arra a szomorú esetre értem a kérdésem, ha sikertelen a beágyazódás. Vagy majd csak akkor fog megjönni, ha letelik az ET+ 16 nap, megvan a negativ vérvételes hcg teszt és abbahagyatjak velem a gyógyszereket?

(cyclogest 2*1, duphaston 3*1)



febr. 6. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megjött, hamarabb, mint mire tesztre hívtak volna.
febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lombik, de hiába szedtem a progit ha namjól fejlődött beindult a vetélés.

Itt sokat olvasgatok, van akinek tol a progi a mensin van akinek nem

febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Azt sem pontosan tudom, hogy ilyenkor mikor kell megjönnie.


ET + 7 napnál vagyok (1 db 5 napossal) A 10es vizelet teszt negatív volt sajnos reggel. (Tudom, tudom, még lehet bármi, akar még pozitív is lehet a teszt pár nap múlva.. csak fura, hogy ennyire görcsölök, nem hiszem, hogy ez normális )

febr. 6. 19:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha 5 napos embrió akkor ET+9 felel meg a 14.dpo-nak, azaz akkor (+-1 nap) kellene megjönnie. De nyilván a progeszteron kúp miatt vagy megjön vagy nem és ha igen akkor is lehet hogy később.
febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ET+7 nap 5 napossal az 12dpo. Azért ilyenkor már pozitív lenne. Nem tudom, mire hívtak téged vérvételre vagy tesztre, engem 5 naposnál már ET+9-re.
febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

Olvasgattam ma (kar volt) azt jól értem, hogy a 10es tesztnek már mutatnia kellene? (Ezek alapján sajnos nem sikerült ugye? :( )

febr. 6. 20:02
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem a 14. Napon kell hívni a klinikát. 16.nap lesz egy vérvétel és azt követő héten hétfőn egy ultrahang.
febr. 6. 20:04
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Amit én kaptam tájékoztatót abban benne volt, hogy a progit akkor kell abba hagyni, ha negatív a 14. Napon a teszt. De volt olyan leírás emlékszem, hogy előfordulhat a beágyazódás alatt görcs akár vérzés is. Szóval még lehet van esély. Azt nem tudom milyen érzékenységű a teszt én emlékszem a beültetés után 10. Napon teszteltem, mert nem bírtam már várni. Egyik x-epil másik predictor volt. Na az x-epil semmit nem mutatott másik rendesen pozitívot. Csak azért emlékszem a márkára mert lefotóztam. Szerintem várj még két napot és tesztelj. Ha bírod akkor meg a 14 napon tesztelj. Nekem egyik doki azt mondta hogy azért nem ajánlanak előbb tesztelni hanem a 14. Napon mert fals eredmény is lehet. Persze amikor az ember majd megőrül nehéz nem tesztelni. Tudom közhely, de próbálj pozitív lenni és megnyugodni.
febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem. Nagyon görcsöl a hasam...
febr. 7. 06:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig pontos volt a menstruációm így amikor nem sikerült a lombik akkor is időben jött meg pedig nekem is kellett a progi kúp.
febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!