Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » ET után amíg kapok progesztero...

ET után amíg kapok progeszteront addig megjöhet?

Figyelt kérdés

Nyilván arra a szomorú esetre értem a kérdésem, ha sikertelen a beágyazódás. Vagy majd csak akkor fog megjönni, ha letelik az ET+ 16 nap, megvan a negativ vérvételes hcg teszt és abbahagyatjak velem a gyógyszereket?

(cyclogest 2*1, duphaston 3*1)



febr. 6. 19:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem azóta se jött meg, de a teszt továbbra is negatív.
febr. 8. 09:12
 12/15 anonim ***** válasza:

Van akinek megjön van akinek nem. Ezért kell abba hagyni progit a 14 napon ha negatív a teszt. Nekem ezt mondták/írták.


Sajnálom, hogy még nem pozitív, de ha jól számoltam jövő héten kedden leszel 14 nem? Tudom baromi nehéz nekünk is az volt, de próbálj nyugott lenni és pár napra elengedni. Én még nem adnám fel a reményt. Ha nagyon nem bírod ibkább akkor egy hcg vérvételt csináltass. Az biztosabb. Van akinek a vizelet teszt nem ad pozitívat. Ritka de előfordul.


8-as voltam.


Off bár nem tudom ki az aki szerint hülyeséget írtam és lehúzott, de olvasson utána.

febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi. :) lesz ami lesz, ez még az első lombikunk volt.


Ismerem a statisztikai esélyeinket. Erősen benne volt a pakliban a sikertelenség. Nyilván nem adjuk fel, de nem is ámítom magam, ő most valszleg elment.

Hála Istennek van gyerekünk is már (ő sok éve természetes módon fogant meg) így nem élem meg ezt akkora tragédiának, csak jól se esik, mert mind mentálisan mind fizikálisan megterhelt az elmúlt időszak.

febr. 8. 20:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nekünk egy lett lombikból és ismerem az érzést. Nagyon rossz. És az egész eljárás nem könnyű. Persze ilyenkor az ember reménykedik is meg nem is mer reménykedni. Pár nap múlva biztosan tudni fogjátok. 12#
febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztatást.
febr. 8. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!