Inszeminaco után normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 napja volt inszeminacom. Progeszteron exeltis 200mgt szedek napi kettőt. 2 napja folyamatosan hányingerem van, nagyon sűrűn pisilek és pisileskor húzódik a mehem,szerintetek ez mitől lehet ? Most meg pisi után barnás volt a wc papír. Lehet esetlegesej beagyazodas,korábbi együttlétből? Mert inszem előtt voltunk együtt 1 héttel .Előző két inszemnèl nem tapasztaltam ilyet, köszönöm ha válaszoltok.😊

jan. 13. 10:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Most pisi után véres volt a wc papír
jan. 13. 11:29
 2/6 anonim ***** válasza:
A hányinger lehet a progeszterontól igen. A többi tünet nem hiszem :S Esetleg ha kúp formájában használod felmart és attól lehet. Nekem 2 inszemem volt és 4 lombikom, de barnázás, vérzés sosem volt.
jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tablettaban szedem a progit ahogyan eddig is. Varnam hogy válaszoljon az orvosom azért írtam itt . Sose volt még ilyen általában később jott meg nem hogy 18.napon, még csak 3 napja volt az inszem
jan. 13. 12:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Behivtak az ügyeletre nem soká megyünk, többet fogok tudni
jan. 13. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó döntés! Írj majd ha már tudsz valamit, szurkolok nektek!
jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy alakultal?sikerult az indzem?
jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!