Milyen tapasztalataitok vannak a méhpempővel kapcsolatban? Van,akinek segített a teherbeesésben? Illetve milyen vitaminokat, gyógyszereket lenne érdemes szednem a sikeres fogantatás érdekében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

A párommal két éve sikertelenül próbálkozunk a családalapítással, IR-el és Pcos-el diagnosztizáltak. Merckformin xr-t kell szednem, napi kettőt, illetve Progesterone Exeltis-t. D vitamint, C vitamint, természetesen használok, a diétát betartom, a napjaim mozgalmasak, így ebben sincs hiány.

Olvastam a méhpempő termékenységet támogató jótékony hatásairól, viszont elég szkeptikus tudok lenni. Használt már valakinek?

Illetve milyen vitaminokkal, gyógynövényekkel, gyógyszerekkel tudnám támogatni a szervezetem a teherbeeséshez?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



febr. 9. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2 év után nem méhpempő kell oda, hanem átfogó vizsgálatok mindkét részről.

Egyébként sokan dicsérik aéhpempőt pl, magam is szedtem és terhes lettem, de soha nem fog kiderülni, hogy nélküle mi lett volna.

Inkább induljatok el a hormon-sperma-átjárhatósági vonalon.

febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Természetesen folyamatosan jártunk/járunk vizsgálatokra, a párommal minden rendben van. A petevezeték átjárhatósági vizsgálatra részemről még nem jutottunk el, tervben van, viszont addig is szeretném támogatni a szervezetem, amivel csak lehetséges.
febr. 9. 22:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent megpróbálok hátha segít elvet követve ettem méhpempőt. Egyik rokon méhész volt tőle kaptuk. Nekünk semmit nem segített. Persze ártani nem árthat, max ha többet veszel be brutál hasmenésed lehet.
febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Én nem próbáltam a méhpempőt, de szedtem Q10-et, mert öreg vagyok. Nem tudom, a petesejtjeimet fiatalította-e, de a bőrömet biztos.

Mindenesetre 2x estem teherbe mellette. Az első sajnos vetéléssel végződött, a másik még folyamatban. Ja, és bónusz, hogy mindkétszer közvetlenül az átjárhatósági előtt, szóval szerintem kérj időpontot 🤣

febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4

Boldog, sikeres és egészséges babavárást kívánok neked! :)

febr. 9. 23:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5! Köszönöm szépen! Én is mielőbbi babázást kívánok neked!😁
febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hónap sikertelen probalkozas után bedepiztem. Akkor olvastam a neten róla, kezdtem el szedni. Cikluszavart okozott.

Kellett 3 hónap, mire visszatért a normál ciklusom.

febr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia😊

Azt nem irtad, hogy rendszeres-e a ciklusod, illetve szoktál-e Lh-t nézni, viszont nekem az első gyerkőc előtt valamiért nem volt rendes ovum vagy hogy fogalmazzak es sokszor hosszúak voltak a ciklusaim. Akkor a dokim Premenst javasolt, 3 hónapos kúra. 1 levél után (1 ev sikertelenség utan) ott volt a pozitív teszt a kezemben. Hogy ez segített-e vagy nélküle is jött volna, nemtudom. De bizok benne, hogy megtamogatta a dolgot. Viszont most nem szedhetem ezt.

Eredeti kérdésedhez visszatérve... Én még szoptatok de kistesot szeretnénk. Elvileg nincs akadálya az orvosom szerint. Rendeltem méhpempőt de képtelen voltam 1 hetnel tovább szedni az ize miatt. Most ujra elhataroztam magam, de ugy döntöttem, hogy kapszulat rendelek, bar annak elvileg valamivel kisebb a hatóanyaga az eljárás miatt.

Én ugy vagyok vele, hogy ezzel ártani nem tudok magamnak, vagy jobb lesz tőle vagy nem, viszont a lehetőség adott. Nekem a ciklusom is nemrég tért vissza, igy alapbol is kautikis még.

Nekem az utam jelenleg méhpempő kapszula, femibion 3 (szopi miatt) és ebben a hónapban Lh tesztelek, várom a csodát🙂

febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Párom is használta a méhpempőt hónapokig, semmi eredménye, pedig egészségügyi baja nem volt, sem szervi. Ez csak drága, semmi más.
febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9

Lehetséges ez is, de sok olyat olvasni, akiknek bevállt vagy emiatt elhitték és jobb lett. Nem tudhatni.

Én például elsősorban amikor rendeltem nem a termékenység miatt rendeltem, de én egy esélyt adok neki, meglatjuk.

febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!