Milyen tapasztalataitok vannak a méhpempővel kapcsolatban? Van,akinek segített a teherbeesésben? Illetve milyen vitaminokat, gyógyszereket lenne érdemes szednem a sikeres fogantatás érdekében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

A párommal két éve sikertelenül próbálkozunk a családalapítással, IR-el és Pcos-el diagnosztizáltak. Merckformin xr-t kell szednem, napi kettőt, illetve Progesterone Exeltis-t. D vitamint, C vitamint, természetesen használok, a diétát betartom, a napjaim mozgalmasak, így ebben sincs hiány.

Olvastam a méhpempő termékenységet támogató jótékony hatásairól, viszont elég szkeptikus tudok lenni. Használt már valakinek?

Illetve milyen vitaminokkal, gyógynövényekkel, gyógyszerekkel tudnám támogatni a szervezetem a teherbeeséshez?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



febr. 9. 21:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A menstruációm kicsivel több mint fél éve rendszeres,a peteérést minden hónapban ellenőrizzük az orvosommal.

Sajnos hosszú utat jártunk meg a párommal mire sikerült egy alapos és lelkiismeretes magánorvost találnunk. Ha nem találunk rá, akkor a mai napig nem tudnék sem az inzulinrezisztenciáról sem a Pco-ról. Mindenesetre haladunk tovább a vizsgálatokkal, az a biztos, csak szeretnék minden lehetőséget megpróbálni a józan ész keretein belül. 😄

Köszönöm a tanácsaitokat és hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat!


#8 Nagyon drukkolok neked a kistesóhoz!😊

febr. 10. 22:17
 12/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#10: Igen, hát valójában a hit az nagyon fontos, mi is nagyon hittünk benne, nekünk is sokan javasolták, sőt olyan is, akinek adtam a szavára mindig. Természetesen az esélyt megadhatja mindenki magának, mi is ezt tettük anno, ezzel nincs semmi gond.
febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki már nagyon vágyik a babára, hamar elfogy a "józanész"🙈

Remélem megtalalod az utad és hamarosan bekopogtad a picur😊


Én szívesen venném, ha majd írnál néha az utatokrol, persze ha van hozzá kedved 🙂

febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na igen, rohamosan fogy,már ha egyáltalán volt valaha is józan eszem a babatémával kapcsolatban.☺️

Természetesen jelentkezem majd, ha tudok valami bíztatót és köszönöm a drukkot is, nagyon jól esett! 😊

febr. 10. 22:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,elkezted végül szedni a méhpempőt?
márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!