Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem jön össze a baba, szeretné...

Nem jön össze a baba, szeretném kivizsgáltatni magunkat! Állami helyre érdemes menni? (hova?) Mennyi idő alatt vannak meg a vizsgálatok? Magánklinikák közül, melyiket ajánlanátok ami nem méreg drága? Ott mennyi idő alatt vannak meg a vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Teljes káosz van most a fejemben, hogy hogyan tovább, kihez és hova fordulhatnánk szakmai segítségért!

Köszönöm a segítő válaszokat, tapasztalat útján szerzett válaszokat!



febr. 13. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Államiban nincsenek ilyen vizsgálatok,úgy tudom.Amugy egy sperma vizsgálattal kéne indítani.5 éve egy konzultácio volt 20.000 ft.Mi nem mentunk tovább,mert drága lett volna és sok idő.Ez volt 2019 márciusban,májusban pozi lett a teszt.4 éves mult decemberben🥰És van egy 1 éves tesó is.Mióta nem jon össze?Mi 3 évet vártunk rá,aztán akkor estem teherbe mikor elkezdtem inni az inofolicot.
febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Meddőségi központ. De előtte nézz utàna a neten, hogy miket írnak. Sajnos van ahol futószalag.

Sokat kell vàrni időpontra, hónapokat az első konzultàcióra. Mi Kaposvárra járunk, nagyon rendes mindenki.

Amikor túl voltunk az első konzin ( ez tavaly június eleje) utána màr jöttek sorba a vizsgálatok. Ott megcsinálták a hormon vérvételt. Júliusban megcsináltattam a Da vinciben az átjàrhatóságot. Augusztusban volt az első inszem. Összesen 4 volt. Ma kezdem a szurikat az első lombikhoz.

Mi Pècsen kezdtünk 2020 ban a covid idején. Nagyon kiborított ahogy nem foglalkoztak velünk. 3 év kellett, hogy összeszedjen magam, és tènyleg belevágjunk. Nyilvàn akinek meg sikerült Pécsen annak lehet jó véleménye van.

Mi nagyon le voltunk ott ejtve. Csak húzták az időt. A férjem be sem jöhetett. A mintáját én vittem be.

Mikor ketten akarjuk a babát.

febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Ingyen csináltak tb re mindent Kaposváron.

Az átjárhatósàgi volt magánban mert ott nem csinàlnak.

febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Mindenképp államiba kell menni, mert magànban nem csinálnak inszemet vagy lombikot. És akkor csak az idődet húzod mire rájössz, hogy nincs esetleg eredmény és újból vársz az államira hogy bekerülj.

Meg van hogy melyik napon lehet időpontot kérni konzultációra. Kevés a hely, sok a jelentkező.

Vannak csoportok a neten ahol tudsz érdeklődni. Nekem még azt is leírtàk, hol parkoljak és, hogy kell utiköltség támogatást kérni.

febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Hol vagy helyileg?
febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Mi szeptemberbe kertunk idopontot a budai meddosegi kozpontba. Hogy ingyenes legyen minden hazassagi anyakonyvi kivonat kellett plusz egy beutalo amit mi a haziorvostol kertunk :). Decemberbe mar mentunk is az elso konzultaciora. Megkaptuk a beutalokat. De csak januari ciklustol kezdtuk el a kivizsgalasokat. A mellvizsgalaton kivul mindent a pesti centrumba vegeztettunk. Ugy hogy tulajdonkeppen vartunk 2 honapot az elso konzultaciora igy is minden vizsgalat meg lett 1 honap alatt minden ingyen ugy hogy az allam az utikoktseg egy reszet is teriti... Jelenleg a kovetkezo ciklusomat varjuk hogy neki fogjunk az inszemnek. Amit bekerulsz meg van az elso konzultacio a ciklus diktal
febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


6-os, nem tudod ezek közül lehet választani? (vagy ez mind fizetős?)

[link]


Vagy a pesti oldalon, pesti oldali agglomerációban van-e meddőségi központ?

febr. 13. 15:52
 8/14 A kérdező kommentje:

4-es írd meg kérlek, hogy hol vannak ezek a csoportok amiket említesz!

kKöszönöm!

febr. 13. 15:55
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Meddőségi központ. Azt, hogy mennyit kell várni lutri. Mi mikor elkezdtül akkor volt olyan hely 6 hónappal későbbre adtak első konzultációra időpontot. A másik helynél azt mondták mi telefonálgassunk és majd szólnak, ha tudnak időpontot adni. De olyan is volt várólistára írtak fel minket időpontra. Azt sem tudtam létezik olyan. Van olyan barátnőm akik akkor kezdték mikor mi náluk is sok volt a várakozás. Lehet azóta jobb a helyzet ebben. Mert ugye mi a covid utáni nyitásnál kezdtünk és az oltások miatt is várni kellett. Gondolom sokan voltak akik ezt várták, mert addig míg nem telt el a kötelező idő nem foglalkoztak az emberrel.

Viszont sokan mondták,hogy úgy érzik nagyon futószalagos az egész. De lehet ez nem mindenhol van így és lehet azóta jobb a helyzet.

Mi végül kimentünk Brno-ba és nem bántuk meg, de mi nem akartunk fél éveket várni. Ugye a covid miatti lezárás majd oltások miatt várakozások miatt már vártunk eleget.

febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es Brno-ba mennyi idő alatt jutottak be, ott mennyi ideig tartottak a vizsgálatok és mennyibe került?
febr. 13. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!