Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen betegségem lehet? El...

Milyen betegségem lehet? El vagyok keseredve mert az egész hónapot végig lh teszteltem és akkor volt pozitív mikor a nemvárt napja azaz 02.19 volt. Azóta nem is jött meg viszont nekem az lh tesztjeim mindig két csíkosak és legtöbbször erősek.

Figyelt kérdés

Szeptembertől decemberig voltam nőgyógyon hogy megnézzem van e velem baj, de se a verkep se a pajzsmirigy vizsgálat de az ultrahang se mutatott semmit. Teszteltem és a hcg a 8dpo még mindig negatív. Március 4en megyek nőgyógyra. Pcos meg ezek hamar kialakulnak? Gondolok itt másfél 2 hónapra.

Köszönöm, ha írsz!



febr. 26. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Az LH teszt normális ha mindig 2 csíkos. Ha 02.19-en volt a tesztcsík erősebb mint a kontroll csík, akkor azután 24-36 órával lehetett tüszőrepedés. Remélem voltatok együtt... 28. napon is lehet ovuláció, nyilván nem normális, de attól még lehet és baba is lehet belőle (én is így lettem terhes, itt szuszog mellettem a kisfiam).


14-15 nappal a pozitív LH teszt után kell megjönnie, ha nem sikerült a baba.


Az is lehet, hogy túl érzékeny LH tesztet használsz, lehet érdemes lenne eggyel gyengébbet (pl 20-as helyett 25-öst) venned ha több napig pozitív (azaz a tesztcsík több napig erősebb mint a kontroll)


Hosszú ciklusnak nem csak a pcos lehet az oka, és ha csak most az egyszer fordul elő ilyen akkor még normális is lehet, kiválthatja önmagában az a stressz hogy nagyon szeretnél babát.

febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán egy évben max 2x fordul elő 2 hét késés.

Beszerzek akkor kevésbé érzékeny ovutesztet.

Akkor várok még teszttel, 1 éve próbálkozunk és egyszer volt ilyen sok idő mikor műtétem volt és a verhigitotol maradt ki.

Ez a második lh teszteléses hónapom.

Köszi

febr. 26. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!