Létezik, hogy a nemvárt napján full pozitiv az ovuteszt? Ma késik második napja viszont elofordul de nem minden hónapban, hogy nem jön meg időben. A hőmérsékletet nem tudtam mérni mert influenzás vagyok. Ez bekavarhat ebbe?

Figyelt kérdés
Teljes bolondnak érzem magam mert jan 4.e volt az ovum napja, hő és ovuteszt alapján is. A menszeszt kimutatja ez a teszt? Sajnálom,de már annyit olvastam erről és vegyes érzelmeim vannak. 11 hónapja próbálkozunk, második hónap ovu teszttel. Minden rendben velem, nogyogy, endokrin. Stb meg volt.

#ovulációs teszt #nemvártnapja
febr. 20. 15:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha két napja késik, akkor miért ovulációs tesztet csiunálsz, miért nem terhességi tesztet??? Ha 4-én volt ovulációd, és nem jött meg, akkor jó eséllyel terhes vagy...
febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mert már kb 2 millióba van a terhességi teszt 🤣 nem amúgy azért mert előző hónapban megfogadtam, hogy várok egy hetet a nemvárt utáni, mivel mikor már elhinném, hogy baba van, nagy görccsel és fájdalommal megjön, de igen csinálok hamarosan, köszönöm, hogy írtál.
febr. 20. 15:09
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Ha terhes vagy, akkor is pozitív lesz az LH teszt. Szóval ideje lenne venni egyet...
febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Amúgy azért csináltam ovu tesztet mert folyásom van, ( nem viszket, nem csíp) gondoltam arra, hogy beteg vagyok és antibiotikum minden hat valahogy rám.
febr. 20. 15:12
 5/31 A kérdező kommentje:
Rendben, veszek, tudom, hogy az az első ilyenkor, csak mikor lassan egy éve most kudarcot kapok az arcomba inkább kérdezek és jó érzés, ha valaki pozitívat ír.
febr. 20. 15:13
 6/31 A kérdező kommentje:
A barátcserje lehet valamilyen negatív stimuláló hatása? Azt kezdtem el szedni 2 hónapja, nem csinálhat két peteérést?
febr. 20. 15:16
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ovuláció 2 hét különbséggel. Ha valakinek két petéje érik, azok is egyszerre repednek meg, nem napos meg hetes különséggel.

Vagy nem volt ovulációd akkor, mikor gondolod, hogy volt, vagy terhes vagy.

febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De a tesztjei azt mondják, nem én mondom :/ de értem mit írsz:) Köszi. Hát ez nekem már ma a 33 napom a ciklusomban. Általában 32-33 naposak a ciklusaim, azért is használom tesztet, meg hát a testem jelzéseit :D ami szerintem néha úgy átver, hogy katasztrófa.
febr. 20. 15:27
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Hőgörbe?
febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Írtam már a fentiekben,hogy influenzás vagyok kb 14-15ig tudtam vezetni akkor átlagos volt 36,4-36,7
febr. 20. 15:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!