Mit gondoltok? Pozitív lesz?

Figyelt kérdés

Vélemények érdekelnének.


(elöljáróban: külföldön sielünk, hegyekben vagyunk, sehol egy gyógyszertár tesztet venni. Holnap már otthon leszek és tesztelek)


6. DPO-n nagyon gyenge barnázás 1x, mindjárt megjön érzés 7. és 8. DPO-n egész nap.

Tegnap lett volna esedékes, egyelőre semmi. Fehér folyás van, egyéb tünet nincs.


Gondoljátok, lehet pozitív lesz a teszt?


Jártatok már így? 2 vetélésem volt már. Most eléggé para az egész.


Köszönöm ha válaszolsz! 💛😘



febr. 25. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt csak teszt tudja megmutatni, mi innen nem tudhatjuk. Az esély mindig megvan. Szorítok! 🙏
febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Én sem teszteltem még, hosszú volt a hét és fel sem tűnt, de már 5 napja késik és csak holnap tudom megoldani! Nagyon drukkolok neked!
febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es, én is neked!! :)

Van vmi tüneted?

febr. 25. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Teszt nélkül nem lehet megmondani, de ha pontos a ciklusod, és ritka, hogy késik ennyit, akkor tippelek egy igent, és szurkolok nagyon! ❤️
febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
2-es vagyok, leginkább késtek a tipikus PMS tüneteim azt vettem észre, illetve ma egyértelműen hányingerem van kb. egész nap, de 1-2 napja is zavartak bizonyos szagok. Majd holnap megírom, hogy mi lett a teszt eredménye! :)
febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Negativ lett.

A Myo-inozitol kitolhatja a ciklust?

febr. 26. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, 6 voltam, sajnos ma reggel megjött a menzeszem. Nálam a stressz okozhatta a késést, nálad el tudom képzelni a Myo-Inozitolt oknak!
febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint 5 csak már a gépelés sem megy úgy tűnik. :(
febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!