Muszáj megvárni az 1 év sikertelen babatervezést, ahhoz hogy elmenjünk dokihoz?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve élünk együtt és azóta csak a kihúzásos módszerrel “védekeztünk”. Viszont mostmár 4 hónapja úgysem, mert szeretnénk babát, de idáig semmi. Ovulációt is számolgattam. Tudom, hogy ez nem hosszú idő meg vannak akik évekig próbálkoznak, de mi mégis elszeretnénk menni dokihoz, hogy minden rendben van e velünk vagy van e bármi akadálya annak, hogy össze jöjjön a baba. Olvasgattam, hogy 1 év sikertelen próbálkozás után érdemes, ismerőstől hallottam hogy ők előbb elmentek viszont mondták, hogy 1 év után menjenek vissza.


Magán rendelésben, ha mennénk elküldenének minket, mondva hogy korai? Semmi értelme most még elmenni vizsgálatokra? 22L



febr. 26. 22:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
65%
10# miért kell mástól elvenni a helyet ??? Mikor 4 hónapja próbálkoznak... gratulálok a mentálisotokhoz. El kell menni magán dokihoz és megcsináltatni pár vizsgálatot.
márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!