Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt hogy teherbeesési gondjai...

Volt hogy teherbeesési gondjaid voltak, de babatervező vitamin helyrebillentette a szervezeted? Melyik fajtát ajánlanátok, illetve kiderült valamilyen vitaminhiány?

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha valóban gondok vannak, azon egy vitaminbogyó nem igen fog segíteni.


Az egy pluszt ad a szervezetnek, de nem gyógyszer

2022. júl. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én Inofolicot ittam és amint elkezdtem, sikerült, de ez lehet véletlen is.
2022. júl. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem két évig nem jött össze a baba.Elkezdtem az inoflicot és 3 hét után + lett a teszt !🤷
2022. júl. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Első babánál csináltattam hormonpanelt és D-vitamint is néztek, ott egyértelműen az hiányzott, második hónapban, amikor szedtem a D-vitamint összejött a gyerek, addig közel egy évig semmi.

A másodiknál már eleve szedtem D-vitamint, de semmi nem volt, bár még szoptattam is és rendszertelen is volt a ciklusom, szóval nem is csodálkoztam, hogy nem jön egyből. Viszont amint elkezdtem inni az inofolicot, én is pozitívat teszteltem a következő hónapban. Szóval szerintem kell lennie valami mágiának ebben a cuccban, rengetegen dícsérik :D

2022. júl. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Babatervező vitamin nem tette rendbe. Az endokrinológus elmondta, hogy pontosan milyen vitaminokat szedjek, milyen mennyiségben (infolic, d-vitamin, stb) és az segített.

Menj el dokihoz nézzék meg milyen vitamint kell pótólni, ha kell és csak azt szed, ne a trendi minden benne van multivitaminokat.

2022. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy 10 hónapig próbálkoztunk sikertelenül.

Bejelentkeztünk a dokihoz h akkor teljeskörű kivizsgálást kérjünk.

Elkezdtem szedni az Elevitet. kövi hónapban teherbeestem.

Inkább a megnyugvás (nemsokára kiderül h van e gond és akkor tudunk rajta segíteni) és a vitamin együtti hatása lehetett azt gondoltam.

A tesónál 10 hónapot vártunk mire megfogant. (szedtem a vitamint az elejétől) Szóval nálam csak ilyen nehezen jön össze

2022. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok köszönöm szépen a hasznos válaszokat!

Nálam többször is sikerült a megtermékenyülés, szép pozitív teszt kimaradt menzesz, de 1 hét alatt elmegy mindig. :(

Ezért gondoltam, talán valamilyen vitaminhiány állhat a háttérben, és ha tudok így rásegítenék.

Orvoshoz sokára kaptam időpontot, azért addig gondoltam körbeérdeklődöm.

Köszönöm mindenkinek!

2022. júl. 13. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteront kellene nézetned!
2022. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi 2 évet vártunk. Sajnos csak 1 év és 8 hónap próbálkozás után mentünk orvoshoz. Ahol kiderült, hogy minden rendben van, csak nagyon-nagyon alacsony a D-vitamin szintem. Az orvosom szerint valakinek ez a sikertelenség oka. A D-vitamin mellett, szedtem Cinket, Szelént, C-vitamint és Jód és Folsav együttes tablettát. Valamint a férjem is kapott Cinket, Jód és Szelén együttest, C-vitamint és ő is D-vitamint. A férfiaknak is annyira fontosak ezek a vitaminok, hiszen a sperma gyorsasága és minősége ezektől a vitaminoktól is függ. 3 hónapig szedtük minden egyes nap. Lemondtunk a cukorról, a fehér kenyérről, tésztákról. Teljesen egészséges életet éltünk. És a 4. hónapban már nem jött meg. Hatalmas boldogság volt. Pozitív teszt.

Nekünk több mint valószínű, hogy ez volt az oka. Addig nem szedtük ezeket a vitaminokat. A nap allergiám miatt kevesebb időt voltam a napon. Így természetes napfényből nem sok D-vitamint kaptam. Mindenképp menjetek el időben orvoshoz. Én nagyon bánom, hogy nem mentünk hamarabb.

2022. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!