Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki mikor tesztel majd akinek...

Ki mikor tesztel majd akinek mostanában volt inszeminacio?

Figyelt kérdés

Tudom már a 100.kerdes ez hogy mikor tesztelhetek tutira inszem után és az ne is irjon aki csak bántó válasszal tud vmit közölni hogy jaj miértnem lehet kibirni..de gondolom nem vagyok egyedül azzal hogy már tűkön ülünk h tesztelhessük sikerült e..ki van még hasonló cipőben?😊

Nekünk 4napja volt az inszeminacio 1ev 2honap sikertelenség utan és 17napot mondott a doki hogy addig várjunk 🫠

De már annyira várom és kíváncsisagbol 2napra rá az inszemre csinaltam egy tesztet hogy lássam milyen is az a bizonyos 2 vonal,mégha az a repeszto miatt is van🫣😌


febr. 27. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem inszemezünk, de tegnap volt ovum, én 7-én fogok tesztelni. Ha inszemeznék, tuti 2 naponta tesztelnék, hogy ne legyen kérdés, hogy ez még a tüszőrepesztő vagy már a hcg. 150 ft egy teszt, nem egy kifizethetetlen összeg, ha segít, hogy gyorsabban múljon az idő. :) Tudom, hogy itt ez nem egy divatos hozzáállás, de nem érdekel. :D Én is csináltam ilyet, amikor terhes lettem, hogy naponta teszteltem, mert nem bírtam elhinni másfél év sikertelenség miatt, hogy ÚRISTEN 2 csík. :D Szurkolok!
febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia, mi összesen 3 inszemen vagyunk túl. Az elsőt azt anno teljesen elengedtem, mert éreztem,hogy abból nem lesz semmi (igazam lett) a 2. és 3.nál inszem +14en teszteltem, mindkettő halvány pozitív lett ami utána fokozatosan erősödött...(aztán mindkettő halvány elment az 5. Héten, de mint utólag kiderült ott nálam volt a gond amit nem igazán akartak figyelembe venni) szóval ha van ott valaki vagy valakik akkor az már a 14ik napon látszik ☺️
febr. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom 2-es. Mi lesz nálatok a következő lépés?
febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magyon köszönöm a választ, sajnalom hogy nem sikerült 😕
febr. 28. 08:00
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem még az a fura hogy ma vagyok az 5.napon inszem után és kíváncsisagbol csinaltam egy tesztet hogy lássam hogy ürül ki a hcg de annyira nagyon halvány már pedig reggeli pisibol volt. Pedig 11-14napot irnak mire kiurul nekem meg már szinte alig látszik.

Legközelebb megprobalom kibirni a 10.napig tesztelni🙃😀

febr. 28. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!