Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2-4. napi vérvételre mikor...

2-4. napi vérvételre mikor menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma (02.29.csüt.) jött meg a menstruációm kb. délben. Mennem kell 2-4. napi vérvételre. Mikor lenne ideálisabb mennem, holnap (2.nap) vagy hétfőn (5. nap)?

Több helyen is olvastam, hogyha délután jön meg, akkor 1 napot rá kell számolni és ilyesmi, ezért vagyok kicsit összezavarodva. A meddőségi központot is hívtam egy csomószor ma délután, de nem vették fel a telefont. Ráadásul elég távol lakom az adott központtól, tehát nem annyi, hogy reggel beszaladok megkérdezni.

Előre is köszönöm, ha segítesz! :)



febr. 29. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az 3-5. napi szokott lenni, szóval én hétfőn mennék:)
febr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy nekem 3-4 naposak a mensik, sanszos, hogy hétfőn már nem lesz vérzés.
febr. 29. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor nekem volt hormon vizsgálatom, akkor a 3-4. napon kellett menni, és azt mondta az orvos, hogy ha ez hétvégére esik, akkor is menni kell.
febr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Holnap van az első nap, ha délután jött meg, úgyhogy hétfőn mennjél.
febr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rövid ciklusod van, akkor holnap, egyébként hétfőn.
febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
márc. 1. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!