Aki cyclogest progeszteron kúpot használ ,canesten használható mellette?

Figyelt kérdés
Inszem utan vagyok 1 héttel,cyclogest kúpot használok reggel este de most estére elkezdett kellemetlen lenni és égni. Bekentem canesten krémmel de kúpot természetesen nem merek a canestenbol feltenni.Dokit természetesen elerni nem lehet,időpont is leghamarabb hétfőn lesz hozzá. Járt igy valaki?Azt sem szeretném ha rosszabb lenne.
márc. 1. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk én már pozitív teszt után voltam és orvos írta fel, de én használtam camesten kúpot a Cyclogesttel együtt. Nyilván nem egyszerre tettem fel, hanem a Cyclogestek között. Reggel 6-kor és este 6-kor raktam a Cyclogestet, este 9-kor a canestent.


(Nekem végül spontán volt de ha lombikos lett volna én tuti injekcióban kérem a progeszteront... Szörnyű volt ezzel a kúppal 12 hétig szenvedni...)

márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igy megnyugodtqm kicsit hogyha nagy q gáz addig akkor max felteszem en is..közben felhivtam egy dokit akihez uhra jártam es azt mondta canestwn krem és lactofeel gelt tegyek fel h előbb allitsam helyre a hüvelyflorat.
márc. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!