Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Késik a menszeszem 11 napja....

Késik a menszeszem 11 napja. A hcg tesztek negatívak viszont az lh tesztek full pozitívak. Milyen betegségem lehet, ha pozitiv az lh teszt elmaradt menszesz esetén. Jövhéten megyek nőgyógyhoz.?!

Figyelt kérdés

márc. 1. 14:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
[url= [link]
márc. 1. 14:32
 2/15 A kérdező kommentje:
márc. 1. 14:33
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Terhesség
márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
márc. 1. 14:33
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a harmadik link a jó
márc. 1. 14:34
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnénk a babónak, viszont ha nem az lenne akkor pcos vagy ciszta okozhat ilyet?
márc. 1. 14:34
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet hogy szimplán most van peteérésed?
márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A pcos szokott ilyet csinálni, de az minden, vagy majdnem minden ciklusra kihat. Nekem 38 napos ciklusaim vannak tőle (szerencsés esetben. Volt már 18, és 54 napos is…). Nem stesszeltél esetleg nagyon sokat a hónapban, vagy szedtél valami új gyógyszert?
márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem szedtem és az életem 3 éve stresszes a munkám miatt.

Kb 33 naposak szoktak lenni a ciklusaim és most a 33 nap volt peteeresem vagyis az első pozitív lh teszt akkor volt és utána voltunk egyutt párommal. A mai nap már a 11dik nap késés, azaz ma vagyok a 44dik ciklusnapon kb. Nem tudom hogy létezik ilyen későn a peteérés? Mert akkor nekem sokszor van :D pcos mennyi idő alatt alakulhat ki? Full vizsgalatom decemberben volt vervetellel mindennel együtt és minden rendben volt. E/D vitamint, barátcserjét és omega3at szedek.

márc. 1. 14:51
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Rendkívüli peteérésed bármikor lehet. Mensi alatt, vagy a ciklus végén, van amikor csak egy erősebb orgazmus miatt… nem gyakori, de lehet. A pcos nem tudom, mikor alakul ki, nekem mióta az eszemet tudom, van. Viszont ha az, akkor a barátcserje kontraproduktív is lehet, olvastam róla ezt is-azt is, én azért nem szedek. De ha a hormonjaid decemberben még jók voltak, nem hiszem, hogy hirtelen ennyire súlyosan beleszólna a ciklusodba a pcos.
márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!