Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Késik a menszeszem 11 napja....

Késik a menszeszem 11 napja. A hcg tesztek negatívak viszont az lh tesztek full pozitívak. Milyen betegségem lehet, ha pozitiv az lh teszt elmaradt menszesz esetén. Jövhéten megyek nőgyógyhoz.?!

Figyelt kérdés

márc. 1. 14:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezt megemlítem a nődokinak majd, hogy a barátcserjét szedem és e miatt késhet, ha nem talál semmit.
márc. 1. 15:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak "elcsúszott" a ciklusod és most van peteérésed? Nekem volt olyan is, hogy egy menzesz simán kimaradt 🤷🏼‍♀️. Vagyis amikor megkellett volna jönnie azután pár nappal volt peteérésem, rá kb 2 hétre meg megjött. Pcos csinál ilyet, hogy kimarad, késik stb. Nekem is volt, mint egy előző hozzászólónak 50+ napos ciklusom is... Ha babát szeretnétek akkor ennek jobb utána menni, mert nehezítheti a teherbeesést. Nekem egy ilyen elcsúszott ciklusnál lett ugyan a lányom, de ez sokszor okoz teherbeesési problémákat. (Nekem pcos-em és inzulinrezisztenciám van, ha nem figyelek oda (nekem diétával az ir "tünetmentes" lett, így a ciklusom is saccra beállt) akkor össze vissza menstruálok, cisztáim lesznek stb. Elkezd ugyan érni a pete, de nem tud kilökődni és borul az egész.
márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%

Viszont, bár ne éld bele magad, hogy ne csalódj, ha a peteérés után 11 nappal tesztelsz, még nem biztos, hogy kijelzi a teszt a babát. Csak amíg eljut a pete a méhbe, és megtermékenyül, az 3-6 nap is lehet, a beágyazódás 5-7…. Még el sem kezdte rendesen termelni a hcg-t, akkor sem, ha megtermékenyült. Szóval van még remény :)

Szorítok!

márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk babaprojektben:) ki vagyunk vizsgálva. Decemberben volt az utolsó vérvizsgálatom, ami a pajzsmirigy működést vizsgálta. Nincsenek vagyis akkor nem voltak cisztáim:/:) igen elcsuszhatott mert akkor volt peteérésem vagyis pozitiv az ovuteszt elsőnek amikor a menszesz napja lett volna. Az volt 11 napja, és 3 napja megint minden nap pozitívak az lh tesztek.
márc. 1. 15:10
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy ♡ már annyit csalódtam, hogyha most nem sikerül nem leszek csalódott. :)

Márciusban azaz jovoheten kezdődik a tuszo/peteeres nézés dokival:) hátha így sikeres lesz. Megvartuk az egy évet.

márc. 1. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!