Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek már lehetnek terhességi...

Ezek már lehetnek terhességi tünetek vagy sem?

Figyelt kérdés

Március 1-jén volt az első beültetésem, 3 napos embrióval, tegnap reggel is meg ma reggel is erős hányingerem volt, illetve tegnap este erős gyomorégésem, viszont a 10-es tesztek még negatívak lettek. Amíg a teszt nem mutatja, addig nem valószínű, hogy ezek terhességi tünetek lennének, vagy szerintetek?

Napról, napra rosszabbul bírom a várakozást, persze az se segít, hogy mindenki kérdezgeti, hogy érzek-e már valamit... Ha esetleg lesz következő lombik, biztos titokban fogom tartani.



márc. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív, akkor ezek sajnos nem terhestünetek, csak nagyon izgulsz, attól van. Szorítok.
márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6 napja volt a beültetés akkor még várj türelmesen és tesztelj 14. napon. Vagy ha nagyon nem bírod a 10. Én sem bírtam és a 10. napon teszteltem akkor pozitív lett, de halványan. Aztán a 14. napon a HCG tesztem nagyon magas volt. Szóval amíg meg nem jön addig esély van. Tudom, hogy borzasztó a várakozás, de ne agyalj ezen csak magad készíted ki. Próbálj másra gondolni sétálj sokat nézz valami sorozatot, filmet vagy olvass.
márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem az.
márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt akkor nem a terhesség okozza MÈG. Szurkolok, hogy sikerüljön. Engem is idegesítene, ha mindenki kérdezősködne. Sajnálom. Kitartás.
márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, de ha ez megnyugtat akkor ilyenkor még nem is kell érezned semmit. Sőt nekem az egész első trimeszter alatt szinte alig volt tünetem és tőlem is mindenki kérdezgette mit érzek, hogy érzem magam :D
márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ez még nem az, maximum izgulsz.

Tudom milyen én is átmentem rajta többször is és mindegy hogy érzel e valamit vagy sem,az első jel az volt hogy nem jött meg és pozitív lett a teszt(Et+7 nap 5 napossal) Nekem csak 6-7 héten kezdőttek a valódi tünetek.


Próbáld meg valamivel elterelni a gondolataidat.

márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami nekem érdekes tünet volt ilyen korán az az volt hogy éjszaka nagyon izzadtam és az átlag pulzusom száma nőtt meg.

Azóta is magasabb mint várandósan elott.

9 hkm

Szorítok neked !

márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!