Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhen kívüli terhességi tünetek?

Méhen kívüli terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
12.dpon vagyok inszem után. A tesztek egyértelműen pozitívak, de olvastam hogy a korai pozi teszt lehet a méhen kívüli jele, illetve kis tompa fájdalom van a köldök alatt jobbra,ahol a tüszőm volt. Aggódom 😞 dokihoz csak 2 nap múlva jutok el

2021. jún. 11. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy a méhenkívüli tünetei ezek pfff

Ezek a terhesség elején normális tünetek.Korai pozitív teszt mióta a m.kívüli jele?Ilyet még sosem hallottam.Ne diagnosztizáld magad mert csak idegeskedni fogsz.Az orvos dolga a diagnózis felállítása.Ne aggódj!

2021. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja még annyi hogy ha 2 nap múlva mégy az orvoshoz nem fogja tudni neked megmondani hogy méhen belül van e az embrió.Nem is fog ultrahangot sem csinálni mert nincs értelme ilyen korai terhességnél.Lesz egy hcg vérvétel és ennyi.Aztán egy újabb hogy lássa növekedik e rendes ütemben a hcg-d és még nem tudom hányszor nézik.Aztán a 6.hétig ha eljutsz látszólag zökkenő mentesen akkor fog ultrahangozni hogy megnézze mi a helyzet mert addigra már látható lesz sok minden ami lényeges és így tovább

#1

2021. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Meddőségibe mindig van uh, ha pozi ha nega akkor is. De tudom hogy még semmit nem lát, max abban reménykedem hogy megnyugtat hogy eddig minden normális ☺️
2021. jún. 11. 19:41
 4/22 A kérdező kommentje:
Ja és korai ,de kötelező ilyenkor visszamenni, 12-15 nap között valamikor adnak időpontot(Tapolcan)
2021. jún. 11. 19:43
 5/22 anonim ***** válasza:
Nálunk nem csinál UH-t ilyen korán.Mondjuk nem is lát semmit ilyen korai terhesség esetén
2021. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
A korai nem 12 dpo nekem addigra mindig jól látható + volt a tesztem, a korai 6-7 dpo
2021. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség a korai nem a tesztelés.Teljesen más a téma
2021. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És ilyen fiatal terhesség UH-n még nem látszik max felritkulás de abből semmi következtetést nem lehet levonni.Ezért van a vérvétel de még azután is lehet üres petezsák ami azt jelenti hogy nincs embrió tehát nincs terhesség de ennyire még nem kell előre menni az időben mert még több hét mire lát érdemlegeset az orvos.Illetve a szívhang még ami nagyon fontos lesz majd
2021. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
7 esT udom hogy a terhesség korai, de ha elolvasod a kérdést azért gondolja, hogy méhen kívül, mert 12dpon + lett a tesztje.
2021. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta barnazni is kezdtem, a nemvárt napján. Uh-n még nem látszik semmi, ,progit szedem. Hétfőn újra uh. Fekvés, pihenés és rettegés
2021. jún. 19. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!