Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki segítene nekem értelmez...

Valaki segítene nekem értelmezni a férjem DNS fragmentáció és ROS teszt eredményét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki segítene nekem értelmezni a férjem DNS fragmentáció és ROS teszt eredményét?

A HBA teszt eredménye 93% lett.

Jövőhéten lenne esedékes az első inszemináció. Ezekkel az eredményekkel érdemes belevágni?

Előre is köszönöm a segítséget! 😇


Link az eredményekhez:

[link]



márc. 7. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nekem jónak tűnik.
márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

DNS fragmentációja úgy látom jó a férjednek, azért zöld.


A meddőségi központban mit mondtak, mik az esélyek? Mi van ráírva a férjed leleteire? Például az én férjemnek ezt írta rá az orvos az andrológiai konzultációkor:


"ART tekintetében a leletei alapján annak minden formájára alkalmas." Tehát az ő oldaláról mehet inszem és lombik is, bármelyik fajta asszisztált reprodukció.


Sok sikert jövő hétre, kitartást!

márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Az eredményeket ma kaptuk meg 10 nap után és jövőhéten megyek a meddőségibe. A férjemnek pedig időpontot kell kérnie az eredmény után konzultációra a magán dokijához.

Viszont az a tapasztalatunk eddig, hogy a meddőségiben figyelmen kívül hagyják a magán úton eljárt orvosi vizsgálatokat. Azt mondta legutóbb az egyik doki, hogy DNS fragmentációt és ROS tesztet csak 2-3 sikertelen inszem után szoktak nézni.

márc. 7. 22:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!