Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerül teherbe esnem?

Miért nem sikerül teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Már van egy gyermekünk,aki minden gond nélkül fogant meg. Szeretnénk neki tesót, 2 éve próbálkozunk,de nem sikerül. Kivizsgáltattam magam,mert rendszertelen a menstruációm. Azt állapították meg,hogy PCO-s jellegű petefészkem van,de nincs PCOS-em,ugyanis ritkábban van peteérésem, de nincs több férfi hormonok,az inzulinommal is minden rendben van. Azt mondta az endokrinológus,hogy így nincs vele teendő,nekem ilyen kusza a ciklusom. A férjemmel ezért azt beszéltük meg,hogy minden nap vagy max. 2 naponta együtt leszünk, úgy biztos összejön a baba. Így is tettünk.47 napja menstraultam,erre ma megjött. Miért nem lettem terhes,ha szinte minden nap együtt voltunk?

márc. 16. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Mert nem kaptatok el időben.

Amúgy sok minden lehet. Pl gyulladás. Fogad rendben? Nem hittem benne én sem, rendben volt az összes fogam, nem fájt se semmi ilyesmi. De mondták menjek el, aztán ott röntgen, és kiderult hogy van egy gocpont, és amiatt nem sikerült a baba. Azt megszuntettek, és rá 1 hónapra sikerült is a picur.

márc. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

D vitamin?

Átjárhatóság egy gyulladás is okozhat elzáródást, vagy ha császárod volt az is.

2 év után meddőségit kéne keresni

márc. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Minek akarsz még egyet?
márc. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első születése után nem találtak problémát, csak simán nem volt érett petesejt. Erre gyógyszer nem volt. Végül én lemondtam róla és megerőltető sportba kezdtem. 3 hónap múlva pozitív lett a teszt, nem tudom, hogyan.
márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy hozzáertő dokit a mostani helyett. A pcos jellegű petefészek attól lesz, hogy a tüszők nem repednek meg.
márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!