Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért Nem sikerül teherbe...

Miért Nem sikerül teherbe esnem? Röviden leírom a történetet, remélem hogy ezzel kapcsolatban tud majd nekem valaki valamit tanácsolni.

Figyelt kérdés
Az első baba azonnal összejött. Boldogságom határtalan volt.6 hónap és egy pár hétre rá, megrepedt a burok, láz és fertözés okozta ezt. A babának meghalt. Elmentünk további kivizsgálásra. Először kiderült hogy vaginalis bakteriozisom volt, kikezeltük nagy nehezen. Aztán kiderült hogy a pajzsmirigy nem jól működik. Még a mai napig is szedem a tiroxint. Megpróbáltuk a lombik bébi programot. Már a laborban nem sikerült a megtermékenyítés. Mi maradt még hátra . Laparoszkopia. Nagyon féltem ettől, de az orvos nem tudott mást ajánlani . Megcsinálták ezt ist. Kiderült hogy minden rendben van a méhemmel és a petevezetékekkel is. Voltunk természetgyógyásznál. Ő azt mondta hogy tej érzékenyek vagyunk a párommal és emiatt nem sikerül. Minden vitamint ami szükséges a teherbeesés hez már beszedtem. És már eltelt több mint két éve az első terhességem-től. Még mindig nem sikerült. Ja, és a párommal minden rendben van. Mit tudnék még tenni? Mit csináljak? Tanácstalan vagyok. Segítsen valaki megtalálni a választ a kérdésre.
2017. jan. 10. 22:31
 1/6 anonim válasza:
100%

Mit jelent hogy már mindenfélét beszedtel?

Le tudod írni ?Nem vagyok orvos de tudok olyat aki neked segíteni tudna. Ezért kéne leírni miket szedtel

2017. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
kicsit pihenj meg ,és majd jönni fog az a baba 😊. Járj el aviva tornára ,szerintem most lelkileg kell helyre jönnöd.
2017. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak friss leleteid? Hormonsor, 3,21 napi, terhelés stb?
2017. jan. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hormonsorok

Tsh vérvétel, uh

IR vizsgálat


Ha tsh vagy IR gond, keresni kell egy nagyon jó endokrinológust, aki beállítja a gyógyszereidet.

2017. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondták miért nem sikerult a megtermékenyítés a lombikon?
2017. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, rossz minőségű volt a petesejt.
2017. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!