Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/215 anonim ***** válasza:

Köszönjük, igyekszem! 😇

Jövőhéten megyek a saját dokimhoz, alig várom, hogy újra lássam.

Biztos, hogy nálad is minden rendben lesz!


-BJ-

ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/215 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Tegnap voltam meddosegibe 6+2 1 mm es embrio latszodo pulzalas. Utolso latogatas pesten.


Ma meg a nodokimnal volt jelenes.

4 mm es embrio eros hatarozott szivhanggal :) 6+1 nek mondta nem veszi figyelembe az inszemet. Ez alapjan nem is akkor fogant.. de mivel inszem utan 10 nappal hatarozott pozitiv voltam igy en se gondolnam hogy abbol lett :) mostmar mindent szabad :) es megkaptam a papirokat a vedonohoz :) nagy az orom ! ☺️


Bodza

ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/215 anonim ***** válasza:

Jaj, de szuper! Elhiszem, hogy nagy az öröm. 🥹

1 nap alatt ennyit nőtt? 😯


Én kedden megyek a saját dokimhoz, annyira remélem, hogy már lesz szívhang. Akkor leszek elvileg 6+5 hetes.


-BJ-

ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/215 anonim ***** válasza:
Meddosegibe nagyon alapos vizsgalat utan is alig talaltak meg. Ma a doki egybol latta. Azt gondoltam volna jobb gepek vannak a meddosegin
ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/215 anonim ***** válasza:
Szoval szerintem a gepek miatt van. Bodza
ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/215 anonim ***** válasza:

Ezzel most kicsit megnyugtattál. 😊


-BJ-

ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/215 anonim ***** válasza:
Hat lanyok kicsit kibuktam..kolcsonzo alltal dolgoztam es igy hogy mar nem vagyok hasznukra jeleztek hogy nem kellek.. ma mehetek leszerelni . Mar a kolcsonzonek azt se mondtak el hogy allapotos vagyok. Elmeletileg nincs gaz allomanyba maradok
ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/215 anonim ***** válasza:

Jaj Bodza gratulálok, úgy örülök Nektek! 🥰🥰

Mi hétfőn este megyunk, aznap elvileg 6+1 leszek, bízom énis nagyon a szívhangban.. 04.04-én petezsák volt, azóta csak nőtt annyit, hogy valami legyen, ugye? 🥺

Illetve csajok, kinek milyen tünete van? Nekem 3 napja megszűnt minden, a mellfeszülést kivéve. De a HCG-m meg rohamosan nő szóval

remélem nincs semmi gond..


Bibi

ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/215 anonim ***** válasza:

BJ, tuti lesz szívhang addigra! 🥰


Bibi

ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/215 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ejszaka faj a mellem ... Majd mikor felkelek kicsit atmozgatom oket a mocorgassal elmulik ... Ha hosszabb ideig van melltarto rajtam szinten ugyan ez. 2-3 naponta van hanyingerem de nem tart sokaig ... Ami inkabb zavar hogy allandoan ehes vagyok.. nem csak nassolni hanem tenyleg az ebedbol is 3x szedek egy nap.. igazabol ami aggaszto volt hogy 2 napja ejszaka elkezdtem barnazni akkor hivtam 2 korhazat mondtak pihenjek de ha gondolom bemehetek uh van de orvos nincs igy csak masnap vizsgalnak meg igy mivel tegnap meg mentem dokihoz igy maradtam itthon 4 oran mult kb az egesz. Vegul mind a ketto doki azt mondta normalis mert a terhesseg ilyenkor mar akkora hogy hajszalereket erhet, egyebkent reggelre elmult. Na meg sokat pisilek azt meg annak tudom be h allandoan szomjas vagyok 😂 Bodza
ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!