Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/203 A kérdező kommentje:
Megjegyés: Ha lehet írjatok beceneveket, nicknevet amit akartok, csak meglehessen egymást különböztetni. :)
márc. 19. 01:14
 2/203 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Mi 10 hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül, egy kémiai mögöttünk. Most kezdtük el a kivizsgálásokat.

Most ebben a hónapban elég furi, furcsa érzésem van, meg ez a ciklus teljesen más. Az első felében vérezgettem, meg lh tesztem sem lett pozitív, aztán most a nemvárt előtt eléggé sok a folyásom, nem szokott mensi előtt ennyi lenni, semmi pms tünet amúgy. + 3.napja görcsöl a hasam, ma már a derekam is görcsöl (soha nem szokott), de vérzés sehol, pedig 10-ből 10x felkeléskor, vagy éjjel/hajnalban jön meg. Eddig semmi. Mivel pozitív lh tesztem nem volt, így abból nem tudom kiszámolni, hogy mikor kellene megjönnie. Viszont a ciklusom általában 23-24 napos, ma van a 24.nap, de eddig semmi. Tesztet nem merek csinálni, túl sokat csalódtam/csalódtunk már. De ettől függetlenül nagyon bízok ebben a hónapban :)

-V

márc. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/203 A kérdező kommentje:

Szia V. Sok kitartást a kivizsgálásokhoz!

Megértelek a teszttel kapcsolatban, majd amikor a lelked diktálja akkor csinálj. Ebben a hónapban biztos lesz aki megbabásodik, aki erre a kérdésre rátalál, annak biztos hisz már ez ad egy löket reményt neki.

Csak gondolj arra, hogy ott lesz egy apróság a pocakodban még ebben a hónapban és úg fog történni! :)***

-Petra vagyok egyébként.

márc. 19. 03:05
 4/203 anonim ***** válasza:
65%

Szívem szerint tesztelnék, mert mint mondtam, elég furi ez a hónap :) nem volt még így ilyen soha. Meg ez is fura, hogy 3.napja görcsölök. Nekem mindig így van, hogy délután kezdődnek enyhébb görcsök, estére erősebbek, éjszakára pedig melegvizes párnát tesztek a hasamra+fájdalomcsillapító és/vagy görcsoldó, majd másnap hajnalban megjön. Most simán bírom gyógyszer nélkül, de ez már a harmadik nap görcsökkel, + mára már a derekam is fáj. Tesztelnék, de mi van, ha ez most mégis pms tünet, nem pedig baba? :)

-V

márc. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/203 anonim ***** válasza:
13%
Babásodni egy társadalamban, ahol a jóllétből 10-20 év van hátra? Kössz nem. :)
márc. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/203 anonim ***** válasza:
0%
Végre valaki racionálisan látja a dolgokat, persze pont azt pontozzák le. Majd lesz még sírás, csak a legtöbb ember nem előrelátó, képtelen a racionális gondolkodásra, csak az érzelmeire hallgat.
márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/203 anonim ***** válasza:
100%
6, a pontozás alapja, hogy a kérdésre adott válasza mennyire hasznos. Akiben van egy cseppnyi empátia (és szövegértés), az nem fogja ideírni, hogy "én se akarok gyereket", mivel a kérdés az volt, hogy ki akar ;)
márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/203 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok. Elmesélem én is az e havi dolgokat. Március1-6.áig menstruáltam. Április 4.ére nem várom. 7.én voltunk együtt illetve tegnap (nem volt több lehetőség munkából kifolyólag sajnos) 14. én nagyon görcsölt a ball petefészkem majd egy kis barnázás volt majd 17.én is nagyon görcsölt szúrt a ball petefészkem én arra gondoltam talán az ovuláciomat éreztem de annak még később kellene jelentkeznie és nem is szoktam érezni. Semilyen folyásom nincs.

Kérdező te mikorra nem várod?

-M

márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/203 anonim válasza:

Sziasztok:) Lassan 1 éve próbálkozunk, menet közben kiderült a Pcos…hol meg se jön, hol 2 hetente menstruálok, vitaminokat szedem, de kezdek bele fáradni…


-D

márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/203 A kérdező kommentje:

5-Akkor ez nem a te kérdésed, mit keresel itt amúgy is? :) Negatív emberek ne jöjjenek ide!

6-os ide nem azt várjuk aki racionálisan gondolkodik hanem aki akar babát, így legyetek szívesek távozni innen, ha lehet. Nem nektek való ez a kérdés! Nem is értem mit kerestek itt, ha eleve így álltok hozzá, mondanom kellett volna hogy csak is olyan íírjon aki szeretne babát, aki nem az maradjon innen távol a negatív gondolataival? -_-

Csajok mmit szóltok ehhez...

márc. 19. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!