Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2024-ben?...

Ki akar babásodni 2024-ben? Szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés
Árasszuk egymásnak a pozitív gondolatokat, hogy mindenki minnél előbb megbabásodjon! :)

márc. 19. 01:10
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/215 anonim ***** válasza:

Úgy örülök Nektek! 🥰 gratulálok akinek pozitív a tesztje! 😍

Nekem még azóta sem jött meg, ma vagyok jelenleg a 37.ciklusnapon..lassan már másodjára kéne hogy megjöjjön, de még mindig semmi 😏

-V

ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/215 anonim ***** válasza:

Kedves V.lehet neked csak nem volt ovud es azert tolodik a verzesed ?!


Nekem a barnazas abba maradt a hasi gorcsok mindennap van. De holnap megyek vizsgalatra es minden kiderul. Bar pont 5 hetes leszek nem sok mindent fognak latni szerintem meg , de ha mar jo helyen van is nyugodtan jovok haza :).


Bodza

ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/215 anonim ***** válasza:

Majd mindenképp írj a vizsgálat után! Megy a drukk!


-BJ-

ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/215 anonim ***** válasza:

Sziasztok :).

5.8 mm es szabalyos petezsak lathato benne szikholyag lathato. Ennyi van irva a papirra de vizsgalatnal ranagyitott es mutatta hol van az embrio bar nagyon kicsi. Ez egy nagyon jo meret az 5+0 hethez kepest azt mondta a doki :) jovoheten megyek vissza. Kerdes nelkul tappenzre vetetett de ma szembesultem vele hogy azt mar nem a haziorvos irja ki hanem a helyi nogyogyasz.. hat ennek annyira nem orulok hogy egy masik dokihoz kell mennem tappenzt kerni :/


Egyebkent canestent kell hasznalnom , enyhe borpir lathato.


Napok ota minden sotlan es az unnepek alatt ketszer is volt hanyingerem.

Ami ketsegbe ejto hogy fajdogal a hasam . .. de a doki szerint nem nogyogyaszati panasz van mogotte.


Na lenyeg hogy minden rendben :) Bodza

ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/215 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy minden rendben van! 😇


Miért kell táppénzen lenned? :/


Igen, még nagyon pici. Én jövőhétre kaptam időpontot a meddőségibe.

Szerintem ez a has fájdogálás normális jelenség így az elején, legalábbis ezt olvasom mindenhol.


-BJ-

ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/215 anonim ***** válasza:
A munka jellege miatt. Nem egy baba mama barat hely. Egyebkent se lehet kismamakent dolgoznu ott .
ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/215 anonim ***** válasza:
Jaj, értem. Akkor remélem mihamarabb el tudod intézni a táppénzt. 😊
ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/215 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Erősödnek a tesztek, ma vagyok a 13. dpo-n. Nem bírtam ki, holnapra bejelentkeztem a dokihoz, mert volt korábban vetélés így nagyon aggódom.. elméletileg ma vagyok 4 hetes 3 napos terhes. :)

Ilyenkor normális az alhasi feszítő érzés, többnyire egyoldalon?

Köszönöm és mindenkinek a legjobbakat lányok!


Bibi

ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/215 anonim ***** válasza:
100%
Bibi igen normális a feszítő érzés az enyhe menstruáció szerű hasfájás is normális. Viszont nagyon korán mész dokihoz 4+3napossan max a petezsákot fogja csak látni valószínűleg embrió se lesz látható még. Megértem hogy félsz a korábbi vetéléstől de valószínűleg holnap sem fog megnyugtatni az orvos mivel szívhang 100%hogy nem lesz.
ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/215 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tegnap voltam az első UH-n. Doki szerint 4+4, petezsákot látott. Az eredményeim miatt kaptam Clexane injekciót, Utrogestan kúpot este 2x, Progesterone Exeltis tablettát reggel 2x. Az a bajom, hogy tegnap este feltettem a 2 db utrogestant illetve beadtam az első injekciót, reggelre pedig barnát pisiltem. Nem hüvelyi folyás, nem vérzés. A vizeletem lett sötét barna de csak az első. Azóta normál színű. Mitől lehet ez, tapasztaltatok ilyesmit? Szörnyen megijedtem..



Bibi

ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!