Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki milyen ovulációs tesztet...

Ki milyen ovulációs tesztet ajánl?

Figyelt kérdés
Ez a második amivel probálkozok de úgy hiszem ez sem válik be. 4 napja reggelente csinálok egy tesztet de folyton negatív,viszont az este peteéresem volt, köztes fájás és hüvelyi folyás alapján meg tudom állapítani. (A tojásfehérje állagú) Aztán csináltam egy tesztet és az is negatív lett, létezik ilyen?

márc. 21. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem reggel kell csinálni az lh tesztet, próbáld délután majd. Nekem volt hogy minden t<netem meg volt, az lh 1 hét múlva lett +, annak volt igaza mert úgy j{tt meg a mensim ahogy az lh szerint volt ovum, nem a tünetek szerint
márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A legolcsóbbat, mert sok kell belőle. Én sajnos 200 valahány darabot elhasználtam mire terhes lettem. Pl. David teszt, abból van több érzékenység is, meg tudod keresni neked melyik válik be.


Délután kell csinálni és előtte igyekezni kell keveset inni és nem pisilni. Nekem mindig mikor munka után hazaértem az volt az első dolgom 2 éven keresztül.

márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Délután is csináltam már munkából haza érve a leírtak szerint de akkor is csak egy kevés halvány csík.
márc. 21. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb tesztet vegyél. Ha eddig 25-ös volt próbáld ki a 20-ast
márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meg nagyon jártas ebben ,de épp most neztem meg ez egy 50-es. Lehet ez is a gond ezek szerint
márc. 21. 11:17
 6/10 anonim ***** válasza:
50 es? Nekem a 10 sem lesz teljesen +, vegyél 20 ast
márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a Rossmannos vált be a legjobban, nagyon szépen mutatja a ciklusom alakulását. Sajnos a többi típus, amit próbáltam nekem nem volt jó. :/
márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is rossmannos facelle vált be!
márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem velem van baj,hogy nincs peteérésem hanem érzékenyebb teszt kell.
márc. 21. 16:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen, én is a Fecelle tesztre gondoltam a Rossmannban. 😀 Gyönyörűen mutat mindent.
márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!