10 napja késik,ami eddig sosem volt. Ma csináltam egy tesztet, ti láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

4 éve próbálkozunk babával, eddig teljesen sikertelenül.

Most 10 napja késik,ami a 30 évem alatt sosem fordult elő.

6 nap késés után elmentem orvoshoz,mert cisztara gyanakodtam,viszont mind 2 petefészek üres volt, és szép vastag nyalkahártyát látott.

Ma egy tesztet csináltam, amin mintha egy minimálisan látnék egy nagyon halvány csikot.

Járt már valaki így? 10 nap kesessel szinte alig látni valamit a teszten és még is terhes volt??

[link]

[link]



2022. aug. 31. 09:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Száradási csík. 10 nap késés után le kéne ugrania a tesztről a 2. csíknak, ha terhes lennél.

Más lehet az oka a késésnek.

2022. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%
Látok egy nagyon halvány csíkot, de ennyi késésnél már le kéne ugrania a második csiknak. Én nem élném bele magam. Kivéve, ha rendszertelen a ciklusod és "elszàmoltàl" valamit. Szurkolok, hogy jöjjön össze hamarosan.
2022. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
4 éve? És a kivizsgálások milyen eredményt hoztak?
2022. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
61%
Szia clostilbegyt-et szedtel ?
2022. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív
2022. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Ez sajnos teljesen negatív.
2022. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem egyértelműen negatív. Más miatt maradhatott ki ez a hónap.

6 nap késésnél - ha jól számolom - már 5 hetes terhesnek kellett volna lenned, és ha sokat nem látott volna az orvos az ultrahangon, de petezsákot vagy sejtfelszaborodást igen (ez utóbbi nem azonos a vastag nyálkahártyával).

Ha 4 éve próbálkoztok, muszáj lenne orvoshoz menni, és téged és a párodat is kivizsgáltatni, hogy hol van a hiba.

Ma már a meddőség legtöbb formája könnyen és gyorsan kezelhető, de maga procedúra viszonylag időigényes, ha csak a vizsgálatok számára és a kapott időpontokra gondolok.

Én 4 év sikertelenség után biztos, hogy nem várnék tovább egy percet sem.

2022. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Ahogy csináltam a tesztet,rá 5 percre készült a fotó.

3 hónapja szedtem Clostyt 2x1 et 5 napig és csak 1 hónapban,10 szemet írt fel az orvos.Azóta már volt 2 ciklusom, teljesen normálisan késés nélkül.

Sőt tényleg sosem késett még max 1-2 napot.

Ami még szintén nem volt, eddig mindig fájt a mellem most az sincs.

Illetve 5 nap kesesnél,tusolás közben,egy kevés barnás nyalka lett az ujjamon,mikor ott mostam magam (már bocsánat ha kicsit undi). Azóta semmi,se a papíron de a bugyimon.

Lehet esetleg késői peteérés? Vagy inkább ne éljem bele magam semmibe? :(

Hormon vizsgalatom volt, szedek merkformint és syntroxit, de helyre is tette a hormonokat. Talán a progeszteronom kicsit alacsony mindig.

2022. aug. 31. 10:27
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
Ez negatív és ennyi késés után már le kéne ugorjon a második csík.Biztos hogy itt terhességről nincs szó.Szerintem a Closty bekavart.
2022. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkinek a válaszokat:(
2022. aug. 31. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!