D-vitamin hiány okozhat meddöséget?

Figyelt kérdés
Meddőségi központba járunk párommal. Még vannak hátra vizsgálatok. De egyenlőre ami kiderült,hogy a D-vitamin szintem alacsony? Okozhat csak ez meddőséget vagy számitsak rá,hogy emellé biztosan más is társulni fog?

márc. 23. 07:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Meddőséget nem, de a teherbeesést bőven megnehezítheti.
márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

A pótlás biztos fontos, de valószínű, hogy más probléma is lesz.

[link]

[link]

Esetedben fennáll pcos, túlsúly vagy hasonló probléma, amiről már tudsz?

márc. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Hogy összefügg-e vagy sem, azt nem tudom, de novemberben elmentem egy ciklus eleji hormon panelt csináltatni és ott kiderült az alacsony D vitamin szintem. Olvastam valahol, hogy et nehezítő körülmény, elkezdtem szedni. Decemberben megfogant a második kislányunk. :) Én azért hiszem, hogy volt a kettőnek köze egymáshoz, de a fene sem tudja...
márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Valakinek direkt erre mérnek D-vitamin szintet is, igen, ha más nincs. Hormonszontet is. És tudok olyanról, akinél ez volt a probléma.
márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Teherbeesés szempontjából a d vitamin szint nagyon fontos!
márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon fontos a teherbeeséshez a D vitamin, biztosan fog felírni az orvosod, amit innentől szedned szükséges.


Azt sajnos nem lehet tudni, hogy más is társul-e mellé, meg kell várni minden eredményt.


Kitartást, mi 5 hónapja kezdtük a kivizsgálásokat, tudom, hogy nem egyszerű a várakozás, bizonytalanság.


Nekem is volt D vitamin hiány (meg még más is), ne aggódj, a D vitaminon könnyű segíteni, én elkezdtem szedni, és 2 hónap múlva már jó volt a vérvételen a szint.

márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyenlöre ennyi derült ki,méf vár ŕám egy petevezeték átjárhatósági és a páromra a sprema vizsgálat. Pcos-em nincs. A pajzsmirigyem jó. Hormonok jók.
márc. 25. 07:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia nekem is a d vitami volt csak alacsony egyebkent minden rendben volt. Az atjarhatosagi engem nagyon megviselt. En szedem a d vitamint :)
márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Melyik fajta átjárhatóságira mész majd kérdező, röntgen (hsg) vagy ultrahang (hycosy)?
márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mert a betét lapomra rá van irva mind 2. :(
márc. 30. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!