D-vitamin hiány okozhat meddöséget?

Figyelt kérdés
Meddőségi központba járunk párommal. Még vannak hátra vizsgálatok. De egyenlőre ami kiderült,hogy a D-vitamin szintem alacsony? Okozhat csak ez meddőséget vagy számitsak rá,hogy emellé biztosan más is társulni fog?

márc. 23. 07:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az nekem is rá volt írva, és a nőgyógyászom azt mondta, én döntök, melyik fajta átjárhatóságit kérem. Az ultrahangos gyorsabb, kicsit kevésbé fáj, ő azt javasolta, de az csak magánban van, 60-80ezer Ft körül.


Én a magánt választottam, a hycosy-t, mert ott nem kellett hónapokig várni.

márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nekem ezek a vizsgálatok a meddőségi centrumba vannak/lesznek. Ez mind Tb-re megy. És nem tudom,hogy dönthetek e rola,hogy melyiket szeretném. Remélem,ultrahangos lesz mert ugy hallom az nem fáj annyira.
ápr. 3. 10:39
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem már meg van az idő pontom. Május 3-ra.
ápr. 3. 10:40
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is meddőségibe járok (SOTE ARC), de sajnos nem, az ultrahangos (hycosy) nincs Tb-re, csak a röntgenes. Tudom, kicseszés, de ez van.


Szóval ha konkrétan a meddőségibe kaptál időpontot, az a röntgenes lesz, nem a hycosy, azért kérdezd meg róla az orvosod, biztos, ami biztos :)


Igen persze, dönthetsz, én is dönthettem, kifejezetten a hycosyt javasolta a nőgyógyász, ha belefér anyagilag magánban, mondtam, hogy belefér, legyen. És onnantól magamnak intéztem, hozzá meg vinnem kell az eredményt.

ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sajnos páromnak elég rossz,a sperma eredménye. Oligo-aszhenozoospermia a diagnózis,aminek neten utána néztem,se a mennyiség,se a minöség,se a mozgékonyság nem jó. Aki tudna segiteni melyik vitamintól tudna javulni az le irna nekem a véleményét?
ápr. 9. 15:14
 16/16 A kérdező kommentje:
18án megyünk vissza a dokihoz,addig a dm-be kapható termékenységi vitamint kezdte el szedni.
ápr. 9. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!