Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddöségi centrumba járunk....

Meddöségi centrumba járunk. Páromnak a sperma eredményét leírom lentebb,akinek hasonló volt el látna pár jó szóval,segitene ki értékelni?

Figyelt kérdés

Oligo-aszhenozoospermia a diagnózis.


Volumen: 4.1ml

Elfolyosodás: Normál

Koncentráció: 6m/ml

Motilitás 21%

Prog.motilitás: 16%

Normál morfológia: 4% kicsapodás: ritka

Bakteriológia: negativ


Nyilván neten utána néztem,nem a legjobb eredmények. 18án megyünk vissza a dokihoz. De akinek hasonló volt a mintája elmondaná mitöl javult,vagy mit tehetünk? Szeretnénk meguszni a mesterséges meg termékenyitést,ha van rá bármilyen lehetőségünk. Én minden vizsgálaton( kivéve az átjárhatóságit) túl vagyok,és eddig minden rendben nállam. Mimden más páromnál is rendbe volt eddig.



#vitamin #orvos #Sperma analizis #Meddöségi centrum #Férfi meddöség
ápr. 9. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek is ez volt. Lombik lett csak sikeres minden más sikertelen volt. Szedett csomó "varázs pirulát" én így hívtam őket, életmódot váltottunk, de még rosszabb lett az eredménye.

Én utólag megbántam, hogy nem előbb mentünk lombikra. Két gyereket szerettünk volna mindig. Egy lett a totojázás miatt.

Persze van olyan akinek javul, szóval egy véleményre még ne alapozz. Fontoljatok meg minden eshetőséget.

ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nagyon szeretnénk a babát szoval ha a doki azt ajánlja akkor megyunk lombikra. Csak kiváncsi vagyok,hogy hátha van más módja is.
ápr. 9. 16:03
 3/16 A kérdező kommentje:
Nektek hányadik lombik sikerült?
ápr. 9. 16:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre sikerült. Nálam nem volt semmi gond csak a férjemnél. 1#
ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez legalább jó hir. Én nem is az inszemtől vagy lombiktól tartok,hanem attól,hogy sokadik probálkozás ellenére se sikerül azzal se. Nagyon boldog lennék ha vitaminoktol javulna a sperma,hogy össze jöjjön természetes uton.
ápr. 9. 16:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3m/ml volt a spermiumszám. 3 hónap vitaminkúra után szinte semmit nem javult, ezután elküldtek minket lombikra, ami nem sikerült. Közben mi folytattuk a vitaminozást újabb 3 hónap múlva megnéztük és akkor már 12m/ml volt, indult is volna a következő lombikunk, de nem volt rá szükség mert spontán terhes lettem.


Szerintem ez a férfi oldali problémakör meg a vitaminok nagyon lutri, van akinek nagyon sokat javít és olyan is van akinek ront. Nem lehet tudni.

ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

A férjemnek 5 millió alatt volt, mi lombikot nem akartunk, max inszem, van két felnőtt gyerekünk.

Inszem előtt találtam a neten teherbe esést segítő gélt( ezzel az a baj a nem túl jó anyagot is megsegíti) 2.hónapban sikerült missed lett a vége, 2 hónap múlva fogant a fiúnk.

ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Mi is mindent meg tettunk volna hogy ne mestersegesen kelljen.. de amikor eldontod azt hogy meddosegibe mesz akkor azzal elfogadod hogy nem vagy kepes teherbeesni ezert mesterseges segitsegre szorulsz..
ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz,viszont a remény hal meg utoljára.
ápr. 11. 00:13
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez igy van :) elso inszemes honapunk volt es inszem elott parnappal fogant meg a babank :).
ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!