Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddöségi centrumba járunk....

Meddöségi centrumba járunk. Páromnak a sperma eredményét leírom lentebb,akinek hasonló volt el látna pár jó szóval,segitene ki értékelni?

Figyelt kérdés

Oligo-aszhenozoospermia a diagnózis.


Volumen: 4.1ml

Elfolyosodás: Normál

Koncentráció: 6m/ml

Motilitás 21%

Prog.motilitás: 16%

Normál morfológia: 4% kicsapodás: ritka

Bakteriológia: negativ


Nyilván neten utána néztem,nem a legjobb eredmények. 18án megyünk vissza a dokihoz. De akinek hasonló volt a mintája elmondaná mitöl javult,vagy mit tehetünk? Szeretnénk meguszni a mesterséges meg termékenyitést,ha van rá bármilyen lehetőségünk. Én minden vizsgálaton( kivéve az átjárhatóságit) túl vagyok,és eddig minden rendben nállam. Mimden más páromnál is rendbe volt eddig.



#vitamin #orvos #Sperma analizis #Meddöségi centrum #Férfi meddöség
ápr. 9. 15:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Na ugye,hogy teherbe lehet esni természetes uton is,attól mert valaki meddőségi centrumba jár. Van akinek elég egy kis rásegités is és összejön. Na én ebbe reménykedem. Viszont ha nem igy történik akkor is végig csináljuk mert babát szeretnénk és már nem kevés ideje.
ápr. 13. 09:52
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#8 Meddőségibe azért mész, hogy kivizsgáljanak, aztán hogy mihez kezdesz az eredménnyel: rajtad áll. Elfogadhatod a javaslatukat, vagy nem: ahogy mi is tettük. Én úgy láttam, hogy hiába hoztak ki nálunk konkrét problémákat, nem akarták kezelni őket, hanem csak a lombik-lombik-lombik. Úgyhogy én mentem utána a szakirodalomnak, alternatív kezelési irányoknak és megérte, az “eredmény” itt szuszog mellettem…
ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Meg kérdezhetem mi volt nállatok a probléma?
ápr. 14. 00:38
 14/21 A kérdező kommentje:
Most jelenleg ott tartunk,hogy a férjem dokija elküldte dns fragmentációra és hormon vizsgálatra. Azt mondta ezen mulnak a továbbiak.
ápr. 19. 07:18
 15/21 anonim ***** válasza:
Nálllunk a probléma: rossz spermakép (nem elég, lassan mozog, rossz alakú: vitaminok segíthetnek), enyhe IR (kezeletlenül, mert utánajárva arra jutottam, hogy fölösleges foglalkozni vele), magas prolaktin (gyógyszerrel lenyomható), korai petefészek kimerülés (Q10 nagy dózisban segíthet), életkor (ebben nyilván nem várható “javulás”).
ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nállunk eddig ugy néz ki csak a páromnál van probléma. Rám még vár egy petevezeték átjárhatósági,a többi vizsgálatom rendben volt. Rossz spermakép esetén mindenkép lombikunk lesz? Sokat olvasgatok a témába,de szivesen hallgatnék tapasztalatokat is.
ápr. 20. 08:17
 17/21 anonim válasza:

#12 válaszoló Milyen megoldásokat találtál?

Nálunk az OAT szindróma a vitaminok ellenére romlott. A kérdezőnél rosszabb eredmények ellenére, annak közlése után néhány héttel spontán teherbeesés történt. Igaz, kb 6-7 hetesen nem fejlődött tovább. Nem tudom, ennek lehet e oka a spermaminőség... ? Bár voltak más tényezők is, amik nem segítették a terhességet. Járt már így valaki?

#14 mi lett a genetika eredménye és a mik a további lehetőségek?

tegnapelőtt 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hat a Dns fragmentáció nem lett jó.35,4%. Holnap megyunk vissza a dokihoz aki elmondja a tovabbiakat.
tegnapelőtt 12:59
 19/21 A kérdező kommentje:
A hormon vervetel jo. Ott minden rendben.
tegnapelőtt 13:00
 20/21 anonim ***** válasza:
#17 A 8-10 hétig teljesen normális a vetélés, jobb esetben orvoshoz sem kell menni vele. Egyes “bájos” állami helyeken nem is fogadnak korábbi első vizsgálatra, mondván, nézzük hogy megmarad-e… Ezek ilyen “gyakorló” terhességek, felkészül a szervezet. Korábban is volt, csak nem voltak olyan ézékenyek a tesztek, nem tudták még a korai állapotokat kimutatni, ezért volt ismeretlen a jelenség.
tegnapelőtt 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!