Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Stimuláció első hónapjában...

Stimuláció első hónapjában vagyunk, nem sok másfél év hogy várunk a babára. 10 dpon vagyok de semmi tünetem nincs. Állítólag 9dpon volt 15mm tuszőm. Ovum 31-1 lehetett. Állítólag velem minden rendben, viszont félek hogy a tüsző nem reped meg?

Figyelt kérdés
Milyen jele van hogy megrepedt? Csináltam predictor earlyt extra halvány volt a csík az x epil negatív. Nagyon elfaradtam lelkileg. Beszélgessünk pozitiv, negatívak dolgok is érdekelnek ilyen stimulacio/inszem/tuszo/peteeres témában?

ápr. 10. 08:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem 9dpon! Elírtam.. 9. ciklusnapon.
ápr. 10. 08:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha nem kaptál tüszőrepesztőt, akkor szerintem nincs rá garancia, hogy meg is repedt. Nekem 3 stimulációm volt összesen, ebből született 2 gyermekem :) Szóval csak pozitívan :)
ápr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam mert nem volt indokolt:) köszönöm ♡
ápr. 10. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt stimu 1. Ev probalkozas utan 2 honapig. Elso honapba repeszto nelkul majd a mqsodik honapba ugy induktunk hogy repesztve is lesz majd a doki ugy gondolta hogy meg se kell hagyjuk.. mondanom se kell nem is lett baba.. 2.5 ev probalkozas utan az elso inszemnel sikerrel jartunk inszem elotti hancurbol! Ennyit jelent hogy van e repeszto vagy sem.
ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi akkor valós a félelmem..nem is értem miért stimulálja ha nem ad repesztőt..
ápr. 10. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
#4! Bocs, de azt miből állapítottad meg, hogy nem az inszemből, hanem inszem előtti hancúrból?
ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Uh-n egyertelmu volt. A meretekbol
ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kertek progeszteron tesztet? Az ertekbol kiderul hogy megrepedt e vagy sem.
ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mert az első stimulációs hónapban vagyunk ..ebből még lesz kettő aztán inszem, ha nem sikerül. Ezeknél csak az első hónapban volt most egy ultrahang hogy a gyógyszerre hogy reagálok. Majd a 4ik hónaptól lesz bővebb vizsgálat.
ápr. 11. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!