Férfi meddöségre melyik vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Oligo-aszhenozoospermia a diagnozis. Akinek hasonló volt el mondaná melyik vitamin segitett?

#meddőség #férfi meddőség #Alacsony sperma #Lassan mozgó sperma
ápr. 10. 10:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Nem is értem dokikak miért nem rögtön ők javasolják milyen vitamin komplexumot szedjen ember cél irányosan, mivel vannak olyanok amik nem segítenek ha nem rontják sperma képet mert nem célirányos vitamin kúra, ilyenkor illik egy vitamint vérvételt csinálni, nem mindegy mennyire kevés sperma, mennyi mozgó, gyorsan mozgó, élő spermiumok aránya, progresszív motilitás STB. Szóval szedhet más bármit ami neki használt nem biztos párodnak segíteni fog, sőt még árthat is.
ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
75%
Harmadik kérdésed a témában. Kérdezzétek az orvost.
ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
8%
Örülj neki, legalább nem csúszik be egy gyerek. 1 gonddal kevesebb.
ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a hoxa meddőségi fórumokat, ott tudnak sok infót adni.
ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
32%
Mennyi idős vagy? Voltál valami orvosi vizsgálaton, hogy mi okozhatja? Tesztoszteron esetleg?
ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
57%
A Maca kapszula is jó.
ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Meddöségi centrumba járok a feleségemmel. Eddig vérvételek voltak,kúlömböző nemi betegségekre. Azok negatívak. Illetve a sperma vizsgálat. Most 18án kell vissza mennem a dokihoz. Addig el kezdtem szedni a dm-be kapható termékenységi vitamint. Kiváncsi vagyok kinek mi vált be. Nyilván majd a doki elmondja mi a további teendő. Csak azért jó lett volna olvasni siker sztorikat amik vitaminok álltal sikerültek ugyanezekkel az eredményekkel.
ápr. 12. 07:07
 8/40 A kérdező kommentje:
33éves vagyok.
ápr. 12. 07:08
 9/40 anonim ***** válasza:
Meg kéne érteni, hogy ez nem olyan gond, amit pár szem DM-es vitaminnal megoldasz.
ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Most komolyan le vagyok pontozva azért mert adtam tippeket?:D

Nyilván nem vagyunk orvosok nem tudjuk megállapítani, hogy mi lehet a gond, de nálunk ezek beváltak . Hozzáteszem, hogy nálunk nem volt kivizsgálás, szóval csak egy tippünk volt, hogy hasonló lehet a gond. Ezek vitaminok nem gyógyszerek, ártani biztos nem fognak. Növelik a libidót, a spermiumszámot, a sperma aktivítását, ha tényleg nincs más ami kizárja a teherbeesést.

ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!